Dogum kolay olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Dogum kolay olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,116 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum kolay olsa
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Dogum 5 dakikaysa ona sukur etmek lazim ..Allaha sigin cnm rabbm yardm edio korkma aklna getirmemeye calis bliorum zor ama yapacak bsi yk eskk ksdinlsr 10 tane getirdi birde evde hastanede yoktu bnu dusun guc gelir sna .n
Allahina eski kadin deme aklima kaynanam geliyo 😂 haklisin da iste sütten ağzım yanmis bir kere korkuyom ama tek istediğim doğum da eşim yanimda olsun ilk doğumuma beni kayin biraderim götürmüştü utancımdan hastaneye gidene kadar bağıramamıştım ağlamıştım sancidan😢😢

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allahina eski kadin deme aklima kaynanam geliyo 😂 haklisin da iste sütten ağzım yanmis bir kere korkuyom ama tek istediğim doğum da eşim yanimda olsun ilk doğumuma beni kayin biraderim götürmüştü utancımdan hastaneye gidene kadar bağıramamıştım ağlamıştım sancidan😢😢
Kiyamam ya esine soyle istersen cnm sen gelecksn diye onun yaninda dha rht olrsn ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar