Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel54 tarafından oluşturulan Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,660 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum öncesi covid19 testi mi yapılıyor
Konbuyu başlatan Sibel54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Masal

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhaba ben dün randevuya kadin doğuma gittim 38 haftalık dedi salı günü gel anesteziye gidicen form doldurcan kovid testi yapicaz dedi perşembe de doğum için gün verdi ama biraz korkuyorum bu kovd testi nasil oluyor çok açılıyor mu... 😕💜
Bende ekim 2020 de dogum yaptim covid testi yapilmadi ama dogumdan bir ay sonra korona oldum test cokta zor degil biraz burun kasindiriyir o kadar ama yine de hos bir tecrubeydi diyemem 😏

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duydum yeni çıktı herhalde çünkü ben üç hafta önce doğum yaptım hiç öyle bişey istemediler sadece hastane dosyasını doldururken sordular oldunmu diye bide evet ameliyata da maskeyle girdim bende
Bnde korkuyorum covid19 testinden 38haftaliga gircem doğum olursa bide zıkkım olasıca test fln isterlerse die doğumdan da korktum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

analiz goturuyorlar burundan agizdan falan .ama virus varsa asi yapiyorg
analiz goturuyorlar burundan agizdan falan .ama virus varsa asi yapiyorlar

Aşıyada güvenmem ki bn zıkkım olasıca vürüsümüz çıktı bu seferde 😏😟

Son düzenleme:

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bnde korkuyorum covid19 testinden 38haftaliga gircem doğum olursa bide zıkkım olasıca test fln isterlerse die doğumdan da korktum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Doğumdan korkma canım bende yaklaştıkça korkuyordum ama anlık bir durum gerçekten oluyo bitiyor çok şükür benimki sezeryandi bide ilk günden kendimi topladım çok şükür hiç kendini strese sokma ilk gün biraz zorlanirsin geçer gider Allah'ın izniyle bebeğini kucağına alacağın anı düşün o test işi de berbat bişey ama mecbur katlanacan artık canım Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan korkma canım bende yaklaştıkça korkuyordum ama anlık bir durum gerçekten oluyo bitiyor çok şükür benimki sezeryandi bide ilk günden kendimi topladım çok şükür hiç kendini strese sokma ilk gün biraz zorlanirsin geçer gider Allah'ın izniyle bebeğini kucağına alacağın anı düşün o test işi de berbat bişey ama mecbur katlanacan artık canım Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin
İnşallah amin canım ya

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben dün randevuya kadin doğuma gittim 38 haftalık dedi salı günü gel anesteziye gidicen form doldurcan kovid testi yapicaz dedi perşembe de doğum için gün verdi ama biraz korkuyorum bu kovd testi nasil oluyor çok açılıyor mu... 😕💜
Hastaneye yatan herkese prosedür gereği covid testi yapılıyor

F

Fatma27

Guest
Evet doğum öncesi covit testi yapılıyor refakatçi ye yapılıyor

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan doğumda tarih belli olduğu için doğumdan bir gün önce ücretsiz covid testi yapılıyormuş eğer normal doğum olursa ani doğum olduğu için antijen testi yapılıyormuş hemen sonuç alabilmek için, ayrıca özel hastanede antijen testi için ekstra ücret ödemek gerekiyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.