Doğum yapmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Doğum yapmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,533 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapmak istiyorum
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Sen dua et canım inşallah faydasını görürsün gönlündeki neyse o olsun inşallah sağlıkla alırsın kucağına kimseyi dinleme doğum bu hiç belli olmuyor sen sonuç nasıl olursa razı ol önemli olan bebeğin sağlığı
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız dinlememeye çalışıyorum kendiside hamile oldu hassas olduğumu düşünmesi gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kime ne senin doğum şeklinden ben onu anlamadım normal yada sezeryan doktorun senin bileceğin iş bende 35 deyim dönmedi daha doktorum 39a kadar bekleyelim dedi normal olsun diye egzersiz spor yapıyorum başından beri İnşAllah nasip olur ama ne olursa olsun kimsenin moralini bozmasına müsade etme
Hassasım hormonlar tavan yapmış durumda o yüzden kırılıyor insan. Bunu biraz düşünmesi gerek

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum. 39 haftalık hamileyim bebek ters duruyor ve kaç haftadır dönmedi dönmüyor. Artık çok zorlanmaya başladım kasığımdaki ağrı arttı yürümekte zorlanıyorum bebek kaburgalarıma baskı yapıyor nefes almakta zorlanıyorum ve doktor hala bekleyelim diyor bekleyecek durumda değilim başka hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama o da sıkıntı zaten son hafta 40-41.haftaya kadar bekleyelim diyor ne yapacağımı bilmiyorum 😞 kendimi hamileliğimin başından beri normal doğuma odaklamıştım yaklaşık 1 buçuk aydır moralimde bozuldu dönmediği için... Ailemden başka kimse moral vermiyor. Eşim normal doğurmak lazım diye tuttrudu kayınvalidem desen zaten normal doğuramazsın diyor görümcem normal doğum yapmadı diye kimse normal doğurmaz diye düşünüyor. Biraz uzun oldu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
D
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız dinlememeye çalışıyorum kendiside hamile oldu hassas olduğumu düşünmesi gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hassasım hormonlar tavan yapmış durumda o yüzden kırılıyor insan. Bunu biraz düşünmesi gerek
Düşünmez canım aklı iyiliğe çalışmıyorsa eğer hiç düşünmezler

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum. 39 haftalık hamileyim bebek ters duruyor ve kaç haftadır dönmedi dönmüyor. Artık çok zorlanmaya başladım kasığımdaki ağrı arttı yürümekte zorlanıyorum bebek kaburgalarıma baskı yapıyor nefes almakta zorlanıyorum ve doktor hala bekleyelim diyor bekleyecek durumda değilim başka hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama o da sıkıntı zaten son hafta 40-41.haftaya kadar bekleyelim diyor ne yapacağımı bilmiyorum 😞 kendimi hamileliğimin başından beri normal doğuma odaklamıştım yaklaşık 1 buçuk aydır moralimde bozuldu dönmediği için... Ailemden başka kimse moral vermiyor. Eşim normal doğurmak lazım diye tuttrudu kayınvalidem desen zaten normal doğuramazsın diyor görümcem normal doğum yapmadı diye kimse normal doğurmaz diye düşünüyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın
Merhaba öncelikle kayinvalide gorumcedir kimsenin dedigini takma birde böyle bir durumda insanların ne dediğine takılıp strese girmeyin bence . Olursa normal doğum olur zaten olmazsada yapicak birsey yok oncelik bebeğinizin ve sizin sağlığınız Allah hayırlı doğum nasip etsin inş

Esoşe

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum. 39 haftalık hamileyim bebek ters duruyor ve kaç haftadır dönmedi dönmüyor. Artık çok zorlanmaya başladım kasığımdaki ağrı arttı yürümekte zorlanıyorum bebek kaburgalarıma baskı yapıyor nefes almakta zorlanıyorum ve doktor hala bekleyelim diyor bekleyecek durumda değilim başka hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama o da sıkıntı zaten son hafta 40-41.haftaya kadar bekleyelim diyor ne yapacağımı bilmiyorum 😞 kendimi hamileliğimin başından beri normal doğuma odaklamıştım yaklaşık 1 buçuk aydır moralimde bozuldu dönmediği için... Ailemden başka kimse moral vermiyor. Eşim normal doğurmak lazım diye tuttrudu kayınvalidem desen zaten normal doğuramazsın diyor görümcem normal doğum yapmadı diye kimse normal doğurmaz diye düşünüyor. Biraz uzun oldu kusura bakmayın
Canm
Merhaba hanımlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum. 39 haftalık hamileyim bebek ters duruyor ve kaç haftadır dönmedi dönmüyor. Artık çok zorlanmaya başladım kasığımdaki ağrı arttı yürümekte zorlanıyorum bebek kaburgalarıma baskı yapıyor nefes almakta zorlanıyorum ve doktor hala bekleyelim diyor bekleyecek durumda değilim başka hastaneye gitmeyi düşünüyorum ama o da sıkıntı zaten son hafta 40-41.haftaya kadar bekleyelim diyor ne yapacağımı bilmiyorum 😞 kendimi hamileliğimin başından beri normal doğuma odaklamıştım yaklaşık 1 buçuk aydır moralimde bozuldu dönmediği için... Ailemden başka kimse moral vermiyor. Eşim normal doğurmak lazım diye tuttrudu kayınvalidem desen zaten normal doğuramazsın diyor görümcem normal doğum yapmadı diye kimse normal doğurmaz diye düşünüyor. Biraz uzun oldu kusura ba
Cnm çok zor senin için anlıyorum ama,yüzüp kuyruğuna gelmişsin biraz daha dayan derim normal doğum en güzeli ki, inşallah rahat normal bir doğum gerçekleşir,,şimdi dayanamayıp körü körüne sezeryan olursan pişman olabilirsin ,normalin olmasını bekle bnce sonuna kadar genede sen bilirsin kolay değil biliyorum ALLAH yardımcın olsun inşallah 🤲🌺

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İlkonce sakin ol kimin ne dedigini bosver .
Benim doktorumda bebek bu sagi solu belli olmaz bir bakmisin ters duz olur diyodu yani bas asagida dursa donmicegi anlmina gelmez . Bakara suresi ac bebeginle dinle ve yarim saat sag yarim sat sirt ustu yarim saat sol yat bunu hergun tekrarla bebeginle konus senin sesinle rahatlasin sakinlesin benim bebegim oyle dondu ve dondugu gibi 4 cm acik 0 sanci doguma gittim . Doktorunun yaklasimi gayet guzel baska dr olsa beklmek isine gelmez sezeryanla alir . Sabret dua et donmesi icin

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Benim doktorumda bebek bu sagi solu belli olmaz bir bakmisin ters duz olur diyodu yani bas asagida dursa donmicegi anlmina gelmez . Bakara suresi ac bebeginle dinle ve yarim saat sag yarim sat sirt ustu yarim saat sol yat bunu hergun tekrarla bebeginle konus senin sesinle rahatlasin sakinlesin benim bebegim oyle dondu ve dondugu gibi 4 cm acik 0 sanci doguma gittim . Doktorunun yaklasimi gayet guzel baska dr olsa beklmek isine gelmez sezeryanla alir . Sabret dua et donmesi icin
Allah razı olsun deniyecem bunu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende denicem tşk ederim 💐

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim bol hareket yapin rahatsiz olsun suanki konumundan ki donsun .
Günde en az 1.5 saat yürüyüş yapıyorum onun dışında zaten 5 kat merdiven in çık evde de hareketliyim çok geziyorum diye sokakta gelecek diyen var 😂😂28e kadar baş aşagıdaydı sonra baş yukarı pozisyon aldı 35 olduk dönmedi bende ilk diye normal doğum olsun istiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar