Doğum yapmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Doğum yapmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,526 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapmak istiyorum
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Günde en az 1.5 saat yürüyüş yapıyorum onun dışında zaten 5 kat merdiven in çık evde de hareketliyim çok geziyorum diye sokakta gelecek diyen var 😂😂28e kadar baş aşagıdaydı sonra baş yukarı pozisyon aldı 35 olduk dönmedi bende ilk diye normal doğum olsun istiyorum
36 da dondu hatta tam donmemisti caprazdi 38+5 de kanala girdi dogdu . İteliyodum ben biraz da don duyodum boyle olmaz 🤣🤣🤣 yuvarlakyaparak elimle dondurur gbi yapiyodum bak boyle doncen diyodum 🤣🤣 poposunu bi saga bi sola atiyodu cok hareketliydi ayaklari bi mideme vuruyodu bi kasiklarima vuruyodu basinin yanina indriyodu . Amniyotik sivim fazlaydi fareketleri coktu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
36 da dondu hatta tam donmemisti caprazdi 38+5 de kanala girdi dogdu . İteliyodum ben biraz da don duyodum boyle olmaz 🤣🤣🤣 yuvarlakyaparak elimle dondurur gbi yapiyodum bak boyle doncen diyodum 🤣🤣 poposunu bi saga bi sola atiyodu cok hareketliydi ayaklari bi mideme vuruyodu bi kasiklarima vuruyodu basinin yanina indriyodu . Amniyotik sivim fazlaydi fareketleri coktu
😂😂😂MaşAllah Allah bağışlasın

Tüm sayfalar yüklendi.