Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,090 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hadi cnmm .cok sevindim cnm rabbim bi sancidan seni kurtarsn ins cnm kazasz belasz bi avazda evladno kucagna alirsn ins .. dogm yaptgnda haber et 😀😀 ay elm ayagm titrio banada ebe dedi cmya kdr dogm yaparsn kkz arkndaymm 😀😀
Çok sağol canım doğum yaptım 17:20 bebeğimi aldım kucağıma. Benim sancı yoktu suyum aşırı geliyordu açılmamda yoktu sancım yetersizdi suni sancıyla doğum yaptım. Çekilir gibi değildi bir ara hastaneden kaçasım geldi 🤣 ama çok şükür herşey yolunda artık bebeğim yanımda biraz ağrım var hala ama geçecek inşallah. Sende rabbim yardımcın olsun bir avazda kucağına alırsın inşallah 🙏
Allah yardimcin olsun saglikla gelsin kuzu . Dualarim seninle canim ❣
Amin canım çok sağol rabbim yardımcınız olsun darısı başınıza
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Doğum gerçekleşti ben kurtuldum darısı başınıza inşallah Allah sizinle olsun 😍♥️ hastanedeyim şimdi yarın çıkacaz inşallah 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım doğum yaptım 17:20 bebeğimi aldım kucağıma. Benim sancı yoktu suyum aşırı geliyordu açılmamda yoktu sancım yetersizdi suni sancıyla doğum yaptım. Çekilir gibi değildi bir ara hastaneden kaçasım geldi 🤣 ama çok şükür herşey yolunda artık bebeğim yanımda biraz ağrım var hala ama geçecek inşallah. Sende rabbim yardımcın olsun bir avazda kucağına alırsın inşallah 🙏

Çok sevindim canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 e doğum kolay değil kaçasın gelir tabi 😂 hayırlısıyla atlatmışsınız canım darısı başımıza ☺️🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok sevindim canım Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 e doğum kolay değil kaçasın gelir tabi 😂 hayırlısıyla atlatmışsınız canım darısı başımıza ☺️🙏
Amin inşallah canım çok teşekkür ederim darısı başınıza inşallah 🙏🌼. Valla sürekli alttan muayene falan yaptılar açılmam olana kadar canım çıktı yemin. Ayy bir an orda kaçasım geldi ama arada sancı vuruyordu sonra vazgeçiyordum sonra tekrar makasları falan alıp kendimi sezeryan yapmak istedim 🤣🤣beni o derece rahatsız ettiler gerçekten çok zor ama o doğduktan sonra herşeyi unutuyorsun değer diyorsun valla😍😍♥️

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Doğum gerçekleşti ben kurtuldum darısı başınıza inşallah Allah sizinle olsun 😍♥️ hastanedeyim şimdi yarın çıkacaz inşallah 🙏
Allah bagışlasın ömrü uzun hayatı bereketli olsun 🤲ah o suni sancı yok mu bitiriyor insanı dişimizi sıkcaz artık napalım başa gelen çekilir 😂

Tüm sayfalar yüklendi.