Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,085 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah. Darısı sizlerin başına Allah sizin yardımıciniz olsun bir avazda kucağına alırsın inşallah 🙏. Sancıların geldiği süre boyunca rabbim zoru kolaylaştır diye sürekli dua et ben o süre boyunca sadece bu duayı okudum gerçekten çok kolay geçti doğumum evet ağrılarım vardı hiç açılma yoktu suni sancı aldıktan sonra beş saat içinde açılma on santime ulaştı 17:15 te doğuma aldılar tam 15:20 de bebeğim dünyaya geldi çok şükür Rabbime 🙏. Doktorlar çok güzel geçtiğini söylediler gerçekten de Allah yardım ediyor kurban olduğum rabbim sen onu unutmadıkça o seni unutmuyor 🙏☺️. Sizinde aklınızda bulunsun sürekli dilinizde aynı dua olsun inşallah kolay geçecek herşey. Bebeğimiz artık istediği zaman gelebilir sen hiç merak etme canım 😍☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol Canım doğum Pazar günü gerçekleşti . Darısı sizlerin başına inşallah 🙏♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım darısı başınıza ☺️🙏
Ne guzel ınsallah bizimde oyle kolay gecer benim 2. Olacak 2.ler kolay olur diyorlar bakalım ınsallah kolay gecer 🤲😄 Allah dan Baska yardım eden olmuyor zaten dogumda 😒😒

Tüm sayfalar yüklendi.