Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,090 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum zamanı 🤗🤭 hastaneye gidiyorum
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah bagışlasın ömrü uzun hayatı bereketli olsun 🤲ah o suni sancı yok mu bitiriyor insanı dişimizi sıkcaz artık napalım başa gelen çekilir 😂
Amin inşallah canım çok sağol darısı başınıza inşallah 🙏🌼 aynn valla böyle bişey yok yemin ederim. Dediğin gibi başa gelen çekilir valla rabbim yardımcınız olsun inşallah 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım Allah analı babalı hayırlı saglıkla buyutmeyı nasıp etsin darısı bizlere olur insallah en zorunu atlatmıssın artık rabbim kolaylıkla buyutmeyı nasıp etsin 🥰🤲😄🤗
Teşekkür ederim canım. Amin inşallah darısı başınıza rabbim bir avazda kucağına almayı nasip etsin 🙏☺️

Aynen canım o alttan bakmaları mahvediyor insanı zaten biliyorum en rahatsız eden can acıtan o oluyor o kadar sancı arasında🤦‍♀️ seninde benim gibi olmuş benimde suyum gelmişti hiç açılmam sancım yoktu bastılar suni sancıyı ondan sonra en son bağırıyordum ebelere sezaryen yapın çıkarın artık şu çocuğu diye 😂 doğum bu kolay olanı yok kuzum sağlıkla atlatmışsınız Allah ayırmasın hiç yavrundan 🥰🙏
Zaten sancısı zor hadi diyorsun öyle yada böyle dayanacam ama alttan muayene varya o insanı mahvediyor gerçekten. Suyum gelmeseydi sancılarım çoğalmadan doktora gitmeyecektim

Son düzenleme:

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım çok sağol darısı başınıza inşallah 🙏🌼 aynn valla böyle bişey yok yemin ederim. Dediğin gibi başa gelen çekilir valla rabbim yardımcınız olsun inşallah 🙏

Teşekkür ederim canım. Amin inşallah darısı başınıza rabbim bir avazda kucağına almayı nasip etsin 🙏☺️

Zaten sancısı zor hadi diyorsun öyle yada böyle dayanacam ama alttan muayene varya o insanı mahvediyor gerçekten. Suyum gelmeseydi sancılarım çoğalmadan doktora gitmeyecektim
Kaç haftalık doğum yaptın erkek değilmi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım en zoru o oluyor. Sancı ile başlasa dediğin gibi evde çeker sancını sonra giderdin evinde en azından daha rahat geçerdi o süreç duş falan alırdın vs derken su gelince mecbur gidiliyor hemen neyse artık sağ salim atlattınız en azından sağlıkla büyüsün inşallah canım 🙏🥰

Suyun geldıgını nasıl anladın canım nasıl oluyor su gelmesi
Su geldiğini anlarsın canım merak etme birden boşalmaya başlıyor ve durmuyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Suyun geldıgını nasıl anladın canım nasıl oluyor su gelmesi
Benim nişan gelmedi doğum olduğunu düşünmüyor dum . Çünkü doğumdan önce nişane gelirmiş diyorlar. Sabah beyaz sümüksü gibi bi akıntı geldi sonra böyle az az akıntım şeffaf bir rengi vardı yapışkan gibiydi. Hâlâ doğum belirtisi olduğunu bilmiyordum gece üçte uyandım kıyafetlerim ıp ıslak lavabo ya gittim çok pardon çişim geldiğini sandım yaptım çıktım baktım bir bardaktan fazla tekrar suyun geldiğini hissettim. Ablama söyledim dedi sancın varmı yok dedim annem dedi sancın sıklaşsın öyle hastaneye gidelim oturmuşum bı ayağa kalktım koltuk çok ıslanmıştı annem dedi hemen hastaneye gidelim gittik artık işte 14 saat sonra doğum gerçekleşti ☺️

Kaç haftalık doğum yaptın erkek değilmi
38+6 haftalıkken doğum gerçekleşti. Evet erkek bebek . Hiç bir doğum belirtisi yoktu suyum gelmeseydi daha doğum olmicakti bence

Evet canım en zoru o oluyor. Sancı ile başlasa dediğin gibi evde çeker sancını sonra giderdin evinde en azından daha rahat geçerdi o süreç duş falan alırdın vs derken su gelince mecbur gidiliyor hemen neyse artık sağ salim atlattınız en azından sağlıkla büyüsün inşallah canım 🙏🥰

Su geldiğini anlarsın canım merak etme birden boşalmaya başlıyor ve durmuyor
Aynn canım . Amin inşallah herşeyin hayırlısı olsun inşallah 🙏♥️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırla kurtarmış canım sımdı minnoşun yanında ne guzel artık buyutmek kaldı darısı bize olsun ınsallah aramızda 1 gun vardı hala dogum belirtisi yok bakalım ne zaman gelecek benim oglan 😄😄

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rabbim hayırla kurtarmış canım sımdı minnoşun yanında ne guzel artık buyutmek kaldı darısı bize olsun ınsallah aramızda 1 gun vardı hala dogum belirtisi yok bakalım ne zaman gelecek benim oglan 😄😄
Amin canım inşallah. Darısı sizlerin başına Allah sizin yardımıciniz olsun bir avazda kucağına alırsın inşallah 🙏. Sancıların geldiği süre boyunca rabbim zoru kolaylaştır diye sürekli dua et ben o süre boyunca sadece bu duayı okudum gerçekten çok kolay geçti doğumum evet ağrılarım vardı hiç açılma yoktu suni sancı aldıktan sonra beş saat içinde açılma on santime ulaştı 17:15 te doğuma aldılar tam 15:20 de bebeğim dünyaya geldi çok şükür Rabbime 🙏. Doktorlar çok güzel geçtiğini söylediler gerçekten de Allah yardım ediyor kurban olduğum rabbim sen onu unutmadıkça o seni unutmuyor 🙏☺️. Sizinde aklınızda bulunsun sürekli dilinizde aynı dua olsun inşallah kolay geçecek herşey. Bebeğimiz artık istediği zaman gelebilir sen hiç merak etme canım 😍☺️

Çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın canm bnm haberlerini bekliyoruz inşallah kolay geçer doğumun 🙏
Çok sağol Canım doğum Pazar günü gerçekleşti . Darısı sizlerin başına inşallah 🙏♥️

Allahim bir nefeste kurtarsın. Sağlık la kucağına al insallah.
Amin inşallah canım darısı başınıza ☺️🙏

Tüm sayfalar yüklendi.