Doğumdan korkuyorum sezeryan olmak istiyorum dersem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Doğumdan korkuyorum sezeryan olmak istiyorum dersem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,170 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğumdan korkuyorum sezeryan olmak istiyorum dersem
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım,36+2 haftalık oldum ay evet karnım hep aşağıda büyüdü benim sonra yukarı çıktı ama herkes bana erken doğurursun falan diyip canımı sıkıyordu
Benimde hep asagida kuzum daha küçük olduğu için öyle düşünüyorum bakalım hayırlısı

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yok kuşum korkma beni hep korkuttular vallahi ama çok şükür bak dogurmadim daha 😁😁😁Aman sağlıkla dogsunlar da gerisi gelir Elhamdülillah 🤲❤️
Sağol kuzum aynen sağlıkla gelsinler inşallah maşallah senin artık bitti bitecek 37 yide doldurunca bikacgune artık erken doğum riski de kalkıcak inşallah canım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol kuzum aynen sağlıkla gelsinler inşallah maşallah senin artık bitti bitecek 37 yide doldurunca bikacgune artık erken doğum riski de kalkıcak inşallah canım
İnşallah canım az kaldı herşey hazır çantası valizimiz şimdi herşey odasında yerli yerinde küçük besigide oraya koydum dogsunda oda oda gezecek beşik Allah'ım ne güzel birşey ama tek başımayım korkularım var iki tane daha çocuğum var benimle uyuyorlar kendi odalarinda yatmiyorlar bebek doğunca çok uykuları bölünecek bebek ağladıkça onlarda uyanacak aslında bende yarından itibaren kendi odalarına alistirmaya başlayacağım önceden kendi odalarinda yatmiyorlar di ama ben şimdi tekim babam gitti köye geceleri ben korkuyorum bişi olursa falan diye hep yanımda yatırdım şimdide benimle yatmak için sabahları yine seninle uyuycaz diyorlar

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Aynı korku beni de sardı. Acıdan korkmuyorum aslinda. Gebe kalmadan önce yumurtaliklarimdaki kistler her ay cehennemi yaşattığı için bana alışkınım. Ama insanların doğum hikayelerini dinleyince insan tuhaf oluyor. Bu arada sormak istediğim birsey var. 34. Hafta içerisine girdim önceki haftalarda da genital bölgemde bir ağrı hissediyorum. Bu normal mi. Bu arada İngiltere de doğum yapacağım. Burda sezeryan şansım da yok ne yazık ki özel hastaneler aşırı pahalı. Normal doğum yapacağım. Yine siz çok şanslısınız. Ben bebeğimi ultrasonda sadece 2 defa görebildim.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal muayeneden ilk gebeliğimde cok cektim o korku o telaş bende kaldı korkuyorum yenemedim onu dr sezeryan olmak istiyorum desem kaçıncı haftada olur yada benim isteğimemi bağlı
2 ay da kalsa insan doğum yaklaşınca korkuyor gibi telaşlanıyor gibi
Kuzucum özele gidiyorsan isteğe bağlı sezeryan yapıyorlar ama devlete gidiyorsan yapmazlar. Benim de ilk doğumum çok zordu oyuzden ikinciyi sezeryan istedim sezeryan oldum senin de Allah yardımcın olsun canım🙏💟

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım az kaldı herşey hazır çantası valizimiz şimdi herşey odasında yerli yerinde küçük besigide oraya koydum dogsunda oda oda gezecek beşik Allah'ım ne güzel birşey ama tek başımayım korkularım var iki tane daha çocuğum var benimle uyuyorlar kendi odalarinda yatmiyorlar bebek doğunca çok uykuları bölünecek bebek ağladıkça onlarda uyanacak aslında bende yarından itibaren kendi odalarına alistirmaya başlayacağım önceden kendi odalarinda yatmiyorlar di ama ben şimdi tekim babam gitti köye geceleri ben korkuyorum bişi olursa falan diye hep yanımda yatırdım şimdide benimle yatmak için sabahları yine seninle uyuycaz diyorlar
Rabbim sana bağışlasın çocuklarını kuzum Allah'ım yardımcın olsun inşaallah

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Vajinal muayeneden ilk gebeliğimde cok cektim o korku o telaş bende kaldı korkuyorum yenemedim onu dr sezeryan olmak istiyorum desem kaçıncı haftada olur yada benim isteğimemi bağlı
2 ay da kalsa insan doğum yaklaşınca korkuyor gibi telaşlanıyor gibi

IIlkini normal ikinciyi 1 ay once bebeğimin hayatı riski sebebiyle apar topar sezeryan yapmış birisi olarak normal dogum yapmanı tavsiye ederim canım alttan muayene neymiş ki sezeryan doğumun yanında normalde 1 gün o ağrıyı cekiyosun sezeryan 45 dakika da aliyorlar bebegi ama ilk 3 gun çok zordu hala toparlanamadim dikişler ameliyat vs çok zormus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar