Sorum var Doğumdan sonra adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gurbetkusu tarafından oluşturulan Doğumdan sonra adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra adet
Konbuyu başlatan gurbetkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar ikinci sezeryanm oldu 42 gün kanamamroldu 1 hafta sonra adetim başladı 19 gündür adet oluyorum benim gibi olan var mı acaba tam bittim azalms diyorm bazen az bazen yoğun oluyo sıcaktan da bunaldım böyle olunca sizce normal mi bu
Doğumun daha yeni canım rahim bir senede ancak kendini toparlıyor bu tür düzensiz kanamalar olabilir şiddeti artarsa doktora görünürsün

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim lastik gibi uzadı biktm ya güzelim 2 gün daha devam ederse doktora gidecm bakalım tâbi bebislerin işi zor iyi durumda benimki canm bazen huysuz bazen huylu takılıyoruz seninki nasıl

Benimde biter inşallah bakalım canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim lastik gibi uzadı biktm ya güzelim 2 gün daha devam ederse doktora gidecm bakalım tâbi bebislerin işi zor iyi durumda benimki canm bazen huysuz bazen huylu takılıyoruz seninki nasıl

Biter canm

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ikinci sezeryanm oldu 42 gün kanamamroldu 1 hafta sonra adetim başladı 19 gündür adet oluyorum benim gibi olan var mı acaba tam bittim azalms diyorm bazen az bazen yoğun oluyo sıcaktan da bunaldım böyle olunca sizce normal mi bu
Doktora gidin ve ya sorun 19 gün çok fazla böyle olanını duymamıştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar