Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,284 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra bebeğim sarılık oldu ne yapabilirim ?
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Korkma 19 20 olmadan yatirmiyolar yatirsalarda sen yanında oluyorsun ve 1 gece kalıp duzelip çıkıyor
Yok beni almıyorlar direk Yenidoğan yoğun bakım alıyorlar geçen pazartesi aldılar Perşembe verdiler yine yükseldi iki gündür takipteyiz mama sayesinde 100 Gr aldı çok şükür emzirme mama takviyesi ile atlaticaz inşallah 🤲

Mervedmr

Kayıtlı Üye
rank
Yok beni almıyorlar direk Yenidoğan yoğun bakım alıyorlar geçen pazartesi aldılar Perşembe verdiler yine yükseldi iki gündür takipteyiz mama sayesinde 100 Gr aldı çok şükür emzirme mama takviyesi ile atlaticaz inşallah 🤲
Beni almışlardı oğlumla birlikte oğlum prematüreydi belkide ondan almışlardır bide tabi o zaman korona yoktu dualarım sizinle inşallah yükselmez

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar 5 günlük bebeğim sarılık oldu ne yapmalıyım cnm çok sıkılıyor bu konuya yardım edin lütfen 🙏🏻🥺
Canım benim oqlumunda doqdunda sarılık deqeri yüksekti ve benim sütün olmadıqı için sakin aç bırakma ki qeçsin demiştiler bem sürekli mama werdim hiç aç kalmadı.. korkmadım da qeçeceqini düşündüm moralimi yüksek tuttum çok şükür bişey olmadı we qeçti.. sen bol bol emzir dikkat et.

Canım benim oqlumunda doqdunda sarılık deqeri yüksekti ve benim sütün olmadıqı için sakin aç bırakma ki qeçsin demiştiler bem sürekli mama werdim hiç aç kalmadı.. korkmadım da qeçeceqini düşündüm moralimi yüksek tuttum çok şükür bişey olmadı we qeçti.. sen bol bol emzir dikkat et.
Çok şükür geçti cnm 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar