Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,919 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar doğum yapalı 2 ay oldu nerdeyse hasta olmadım sütümde çok fazla yok emzirince regl gecikir derler ya hep genelde hala hasta olmadım yine mi hamileyim acaba 🙈🙈🙈🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️Başına gelen var mı hamile kalan yada bir kac ay sonra regl olan 😬
Canım ben 4 yıl once oğlumu dogurdum 3 ay adet gormedim supelendim gittim yoktu gebelik falan bana orda adet kanamam yokken spiral taktilar o sırada da çok kanamam oldu zor durdurdular sonra ki ay düzenli görmüştüm adetimi sutune gelince bulgur pilavı soğan su çok iç günlük bir maden suyu icebilirsin rezene anason çayi var o hem gaz sorununu önlüyor bende süt yapiyo meyve suyu falan da iç arastir bebeğe gaz yapmayacak olanlardan yemeklerinde kimyon kullan bildiklerim bunlar canim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Acaba logusalık döneminde oldum farketmedim mi dedim 😂 daha bebek cok küçük korku sardı içimi sütte az olunca korumuyordur belki dedim 🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende deniyim bir kuru kekikten mi yaptın canım

İnsan tedirgin oluyor bir an zaten bebişler küçük 🙈patlıcak gibi oluyor insan bir yandan olsakta rahatlasak göbüş gitmiyor yolsa tam olarak 😬

Hemen telaaş yapıyoruz 😂😂😂olsan bir dert olmasan ayrı bir dert 🙈

😂😂😂böylede insan patlıcak gibi oluyor canım göbekte gitmiyor tam anlamıyla normal doğum yaptıgım halde 7 gün kanamam oldu sonra olmadı göbekte kaldı birazcık 🙈

Ne kadar atalım kekiği hemen demicem yarın 🙈
Yok canım anca olacaksındır korkma

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 4 yıl once oğlumu dogurdum 3 ay adet gormedim supelendim gittim yoktu gebelik falan bana orda adet kanamam yokken spiral taktilar o sırada da çok kanamam oldu zor durdurdular sonra ki ay düzenli görmüştüm adetimi sutune gelince bulgur pilavı soğan su çok iç günlük bir maden suyu icebilirsin rezene anason çayi var o hem gaz sorununu önlüyor bende süt yapiyo meyve suyu falan da iç arastir bebeğe gaz yapmayacak olanlardan yemeklerinde kimyon kullan bildiklerim bunlar canim
Anladım canım hayırlısı heycan yapmıyım bola o zaman 😊 sütüm ne yapsam artmıyor canım gögsümden ameliyat olmustum 4 yıl önce ameliyat yaparken süt bezlerine ister istemez zarar veriyorlarmıs birsey olmaz deselerde oluyormuş o ne yapsakta artmadı damlalar bitkisel içeçekler vs en son doktora gittim ameliyattan dolayı olanı ver bebekte emmiyor az olunca 🥺 makineyle sagıp veriyorum 50 ml ancak cıkıyor iki gögüsten mama veriyoruz saglık olsun napalım öyle böyle büyücek elden birsey gelmiyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım hayırlısı heycan yapmıyım bola o zaman 😊 sütüm ne yapsam artmıyor canım gögsümden ameliyat olmustum 4 yıl önce ameliyat yaparken süt bezlerine ister istemez zarar veriyorlarmıs birsey olmaz deselerde oluyormuş o ne yapsakta artmadı damlalar bitkisel içeçekler vs en son doktora gittim ameliyattan dolayı olanı ver bebekte emmiyor az olunca 🥺 makineyle sagıp veriyorum 50 ml ancak cıkıyor iki gögüsten mama veriyoruz saglık olsun napalım öyle böyle büyücek elden birsey gelmiyor
Keske gelse de emse 6 ay en azından ama canı sag olsun mamayla da buyur insallah canım kac gunluk oldu senınkı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canim sağlıklı olsun da bebisin insallah geçer bu günlerde dert etme sen kendine

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Emzirirken hamile kalamazsın diye birsey yok banada öyle dediler ilkinde 7 aylikken kızım emzirdigim halde 1 kere adet olmuşken tekrar hamile olduğumu öğrendim şimdi doğum yapalı 6 ay oldu gene adet olmadım ama doğum kontrol hapı kullanıyorum bence tedbirini al bebeği 2 aylikken hamile kalanlar var

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım anca olacaksındır korkma
Emzirirken hamile kalamazsın diye birsey yok banada öyle dediler ilkinde 7 aylikken kızım emzirdigim halde 1 kere adet olmuşken tekrar hamile olduğumu öğrendim şimdi doğum yapalı 6 ay oldu gene adet olmadım ama doğum kontrol hapı kullanıyorum bence tedbirini al bebeği 2 aylikken hamile kalanlar var
Haklısın canım hersey olabilir🙈doktor kontrol ederken söyledi süt kokur diye birsey yok bir daha bebek istemiyorsanız önleminizi alın demisti eşim tekrar istiyor peşpeşe yapalım beraber büyüsünler ara verirsen sana zor olcak diyor haklı bir yandan ama iki ufak bebekte zor olur peşpeşe Sonra durmayınca bunlar niye durmuyor aglayınca niye aglarlar istemeyi biliyorlar bakmaya gelince 2 dk tutar kacarlar 😂😂😂

Cnm sezeryan oldum ben zaten hiç kanamam olmadı pek dogumdan sonra 7 ay regl olmadım
Göbegin duruyor muydu peki canım regl olmayınca gitmiyor diyorlar da

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım hersey olabilir🙈doktor kontrol ederken söyledi süt kokur diye birsey yok bir daha bebek istemiyorsanız önleminizi alın demisti eşim tekrar istiyor peşpeşe yapalım beraber büyüsünler ara verirsen sana zor olcak diyor haklı bir yandan ama iki ufak bebekte zor olur peşpeşe Sonra durmayınca bunlar niye durmuyor aglayınca niye aglarlar istemeyi biliyorlar bakmaya gelince 2 dk tutar kacarlar 😂😂😂

Göbegin duruyor muydu peki canım regl olmayınca gitmiyor diyorlar da
Pes pese doguma hatasını sakın yapma bence canım beraber buyur de nasıl buyur hem kendine yazık olur hem bebege arayı acmak en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.