Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,918 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra ne zaman regl oldunuz
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım hersey olabilir🙈doktor kontrol ederken söyledi süt kokur diye birsey yok bir daha bebek istemiyorsanız önleminizi alın demisti eşim tekrar istiyor peşpeşe yapalım beraber büyüsünler ara verirsen sana zor olcak diyor haklı bir yandan ama iki ufak bebekte zor olur peşpeşe Sonra durmayınca bunlar niye durmuyor aglayınca niye aglarlar istemeyi biliyorlar bakmaya gelince 2 dk tutar kacarlar 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göbegin duruyor muydu peki canım regl olmayınca gitmiyor diyorlar da
Yok 45 kilo hamile kaldım 70 kiloyla dogurdm dogurduk tan sonra 50 kilo oldum hemen oglum 6 yaşında hala 50 kiloyum şimdi 21+2 günlüğüm daha tartılmadım ama ben dogum yaptığım gibi korse taktım göbek hepsi gitti

Acaba logusalık döneminde oldum farketmedim mi dedim 😂 daha bebek cok küçük korku sardı içimi sütte az olunca korumuyordur belki dedim 🙈

Bende deniyim bir kuru kekikten mi yaptın canım

İnsan tedirgin oluyor bir an zaten bebişler küçük 🙈patlıcak gibi oluyor insan bir yandan olsakta rahatlasak göbüş gitmiyor yolsa tam olarak 😬

Hemen telaaş yapıyoruz 😂😂😂olsan bir dert olmasan ayrı bir dert 🙈

😂😂😂böylede insan patlıcak gibi oluyor canım göbekte gitmiyor tam anlamıyla normal doğum yaptıgım halde 7 gün kanamam oldu sonra olmadı göbekte kaldı birazcık 🙈

Ne kadar atalım kekiği hemen demicem yarın 🙈
Zaten olmadığımız için iyice şişiyoruz canım ya oda insanı sinir ediyor

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Zaten olmadığımız için iyice şişiyoruz canım ya oda insanı sinir ediyor
Evet normal dogum yaptım azda olsa kaldı göbek regl olmadan gitmicek gibi duruyor 😬

Yok 45 kilo hamile kaldım 70 kiloyla dogurdm dogurduk tan sonra 50 kilo oldum hemen oglum 6 yaşında hala 50 kiloyum şimdi 21+2 günlüğüm daha tartılmadım ama ben dogum yaptığım gibi korse taktım göbek hepsi gitti
Maşallah bünyeden bünyeye degişiyor demek ki 🤗 benimde cok kalmadı normal doğum yaptım hafif şiş böyle

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Evet normal dogum yaptım azda olsa kaldı göbek regl olmadan gitmicek gibi duruyor 😬

Maşallah bünyeden bünyeye degişiyor demek ki 🤗 benimde cok kalmadı normal doğum yaptım hafif şiş böyle
Ama 2 inciye hamileyim buda sezeryan bakalım ne olacak ilk oglum 5 kilo dogdu

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım hersey olabilir🙈doktor kontrol ederken söyledi süt kokur diye birsey yok bir daha bebek istemiyorsanız önleminizi alın demisti eşim tekrar istiyor peşpeşe yapalım beraber büyüsünler ara verirsen sana zor olcak diyor haklı bir yandan ama iki ufak bebekte zor olur peşpeşe Sonra durmayınca bunlar niye durmuyor aglayınca niye aglarlar istemeyi biliyorlar bakmaya gelince 2 dk tutar kacarlar 😂😂😂

Göbegin duruyor muydu peki canım regl olmayınca gitmiyor diyorlar da
Beni dinlersen acele etme benimkiler pes peşe gerçekten çok zor oluyor ikinci kızım doğduğundan beri ilk kızımın herseyi zorlaştı kıskanıyor sorunsuz bir bebekten sorunlu bir bebeğe dönüştü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar