Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,112 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Arkadaşlar 38+2 haftalık hamileyim enerji patlaması yaşıyırum dün temizlik yaptım içime doğmuş gibi gece sabaha kadar tuvalete gittim belim ağrıyo birde aşağıda baskı hissediyorum sabahta ishal oldum bugün kontrolüm vardı nts de sancı çıktı doktor ultrasonda baktı bebeğin başı kanala girmiş baskı yapıyor baya bu gece yada yarın doğabilir hazırlıklı ol iki güne gelmezse cumartesi nöbetçiyim direk gel çatı muayenesi yapalım direk açılır hızlanır dedi daha erken ama kilosu falan tamamlanmış haftasına göre geçmiş bile evde squat top üzerinde hareketler falan yapıcam bugün hayırlısıyla güzelce bir avaz'da doğururum inşallah
Rebbim sag salim kucagna almayi nasib etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 38+2 haftalık hamileyim enerji patlaması yaşıyırum dün temizlik yaptım içime doğmuş gibi gece sabaha kadar tuvalete gittim belim ağrıyo birde aşağıda baskı hissediyorum sabahta ishal oldum bugün kontrolüm vardı nts de sancı çıktı doktor ultrasonda baktı bebeğin başı kanala girmiş baskı yapıyor baya bu gece yada yarın doğabilir hazırlıklı ol iki güne gelmezse cumartesi nöbetçiyim direk gel çatı muayenesi yapalım direk açılır hızlanır dedi daha erken ama kilosu falan tamamlanmış haftasına göre geçmiş bile evde squat top üzerinde hareketler falan yapıcam bugün hayırlısıyla güzelce bir avaz'da doğururum inşallah
Rabbim yardımcın olsun canım

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Hadi inşallah çok amin

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.