Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,312 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ay canımsın yhepsini yapicam. Ya canım bugün nedense biraz sancım var sanki adet ağrısı gibi karnıma kramp ağrı giriyor nasıl anlicam yalancımi gerçek sancı mi diye
Gerçek sancı dinlenince geçmez canım ilk hafif başlar sonra çoğalır belinden kasıklarına doğru olur sonradan bacaklarınada vurur vajinanda baskı hissedersen veya suyun gelirse hemen acile git

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım amin insallah ben nornal düşünüyorum eğer bir aksilik çıkmazsa bakalım nasip kısmet tabi
insAllah tek bebisler iyi sağlıklı olsunlarda benim ilki normal ikinci sezeryan oldu da şuan hamileyim ama doguma kadar 1.5 sene geçecek eşim de keşke normal doğum olsa dioda 😊 biraz zor gbi bakalımm senin şuan durumun nasil evinde misin hastanede mi ?

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
insAllah tek bebisler iyi sağlıklı olsunlarda benim ilki normal ikinci sezeryan oldu da şuan hamileyim ama doguma kadar 1.5 sene geçecek eşim de keşke normal doğum olsa dioda 😊 biraz zor gbi bakalımm senin şuan durumun nasil evinde misin hastanede mi ?
37+1 hadtalik hamileyim ilki sezayandi ikinci yavrum doğana kadar 2 sene geçmiş olucak evdeyim şuan canım yeterli süre geçmiş oluyor dedi doktor bana bakalım sana bisey dediler mi

özlemce

Kayıtlı Üye
rank
37+1 hadtalik hamileyim ilki sezayandi ikinci yavrum doğana kadar 2 sene geçmiş olucak evdeyim şuan canım yeterli süre geçmiş oluyor dedi doktor bana bakalım sana bisey dediler mi
kendine dikkat et canim 2021 kasım da sezeryan oldum bu doğumda mayıs 2023 olacak Allah'ın izniyle insAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

hayırlısı olsun güzel haberlerinizi okuruz inşAllah 😊🌷

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar