Sorum var Doğumum yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SeymaYildizz tarafından oluşturulan Doğumum yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,112 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumum yakın
Konbuyu başlatan SeymaYildizz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 38+2 haftalık hamileyim enerji patlaması yaşıyırum dün temizlik yaptım içime doğmuş gibi gece sabaha kadar tuvalete gittim belim ağrıyo birde aşağıda baskı hissediyorum sabahta ishal oldum bugün kontrolüm vardı nts de sancı çıktı doktor ultrasonda baktı bebeğin başı kanala girmiş baskı yapıyor baya bu gece yada yarın doğabilir hazırlıklı ol iki güne gelmezse cumartesi nöbetçiyim direk gel çatı muayenesi yapalım direk açılır hızlanır dedi daha erken ama kilosu falan tamamlanmış haftasına göre geçmiş bile evde squat top üzerinde hareketler falan yapıcam bugün hayırlısıyla güzelce bir avaz'da doğururum inşallah
İnsallah canım Allah sağsalim doğurmanı nasip etsin

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Acaba benimkide yakın mı bana da bisey söyleyin canlar merak ediyorum ishalim bu ara karnıma hafif ağrılar giriyor adet ağrısı gibi ağrı oluyor arada ne diyprsunuz
Bugün iki kez ishal çıktım adet ağrısı gibi devam ediyor bel ağrısıyla zaten ama doktordan çıktıktan beri tüm çarşı işlerimi hızlandırılmış şekilde hallettim bugün ağda , ipek kirpik, bebek için dağıtılcak çikolata, lohusa şerbeti bayada yol yürüdüm aşağıya baskıyı hissederek bakalım hazırım artık bu gece gelebilirse gelsin 😇

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bugün iki kez ishal çıktım adet ağrısı gibi devam ediyor bel ağrısıyla zaten ama doktordan çıktıktan beri tüm çarşı işlerimi hızlandırılmış şekilde hallettim bugün ağda , ipek kirpik, bebek için dağıtılcak çikolata, lohusa şerbeti bayada yol yürüdüm aşağıya baskıyı hissederek bakalım hazırım artık bu gece gelebilirse gelsin 😇
Maşallah canım 🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyım mesela canım biraz fikir verirmisin bende sana onu soracaktım? 🥰
Ben son hamileliğimde neredeyse hiç durmadım yerimde hep yürüdüm merdiven in çık sıcak duş al bir sıkıntın yoksa ilişkiye gir hurma ye bol bol birde doğum sancın sırasında ayetel kürsi felak nas oku doğumun kolaylaşır birde meryem suresini oku

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ben son hamileliğimde neredeyse hiç durmadım yerimde hep yürüdüm merdiven in çık sıcak duş al bir sıkıntın yoksa ilişkiye gir hurma ye bol bol birde doğum sancın sırasında ayetel kürsi felak nas oku doğumun kolaylaşır birde meryem suresini oku
Ay canımsın yhepsini yapicam. Ya canım bugün nedense biraz sancım var sanki adet ağrısı gibi karnıma kramp ağrı giriyor nasıl anlicam yalancımi gerçek sancı mi diye

Tüm sayfalar yüklendi.