Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz

• Konbuyu başlatan Lyl
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,626 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumunuz basladiginda evde ne yaptiniz
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım ama sonlara yaklasirsam ağlarım inan 😂 ağlamıyorum korkuyorum diye de yazabilirim buaraya.. ya düşün kabiz olunca insan zorlanır ya bu de düşün rahimden koskocaman bebek çıkacak 🤦😂
Kizlar ilk doğumumda dogum gece az az sıvı gelmesiyle başladı sakindim dusumu aldim sabaha kadar bekledim sancım artınca hastaneye gittim ama her dogum aynı değil diyorlar ıkincide su birden boşaldı diyelim bu şekilde olanlar nasıl bir yol izlediniz hemen hastaneye mi gittiniz sivinin birden boşalması suyun azalması mi demek oluyor
Benim birincide suyum acildi gittim hastaneye 5 saat sonra dogus oldu.suda masallah ne su.sanki muslugu acik birakmissin.simdi 2 ci gebeligim.40 haftam oldu.daha nasil olucak bilemiyorum

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Maşallah cnm rabbim senin doğumun gibi dogum nasip etsin hepimize 🤲🌸
Aminnn 🤲 ben düzenli yürüyüş yaptım kuzum cok etkili tavsiye ederim, hurma yedim doğuma kadar, 30.haftadan sonra yine başlarım inşaallah 😘 havalarda ısınmış olur 🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki sancıların nasıl başladı.
Canım kasıklarıma belime vuran ağrılar eşlik etti ilk etapta regl ağrıları gibi başladı , böyle devam ederse ne güzel diyordum ama sonradan ağrılar iyice şiddetlendi kıvranıyorsun zaman geçsede bir an önce gelse diye dua ediyorsun açılma 10 cm olunca çatala alıyor, ıkınma süreci başlıyor ve sonra bebiş sesleri 🥰

Son düzenleme:
Kizlar ilk doğumumda dogum gece az az sıvı gelmesiyle başladı sakindim dusumu aldim sabaha kadar bekledim sancım artınca hastaneye gittim ama her dogum aynı değil diyorlar ıkincide su birden boşaldı diyelim bu şekilde olanlar nasıl bir yol izlediniz hemen hastaneye mi gittiniz sivinin birden boşalması suyun azalması mi demek oluyor
Canm benm ilk doğumda su birden gelmişti ağrım yoktu hemen hastaneye gittim sancı verdiler 6 saat sonra doğum yaptm 2 inci doğumum ağriyla başladı ve suyum doğumda geldi kolay oldu 3 üncü doğumda da suyum az az sızıntı şeklinde geliyordu hastaneye gittim yine sancı verdiler 4 saatte doğurdum

Bende oldu canım bi anda suyum gelince eşimde korkudan beni riske atmamak için ambulansı aradık hastane yakındı biraz hemen götürdüler ordan da doktor olmayınca başka hastaneye sevk oldum canım ilk dogumuma göre fazla sancimda yoktu sadece korku vardi çok şükür bi sknti olmadan dogumumu yaptım ama sezeryan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aslında şuan 22 haftammm.. ama işte sonlara doğru illaki korku olur cnm birde hiç dogum yapmamis yaşamamış biri olarak bunları hisssetmem normal bence
Tabiki normal canım benim beni yanlış anlama lütfen. 🙏 Benim de ilk gebelikti aynı şeyleri yaşadım hak veriyorum sana korkular kaygılar illa ki oluyor çünkü ne yaşayacağımızı bilmediğimiz için tedirgin oluyoruz. Ama ilk gebelik ilkleri yaşıyorsun tadını çıkar 🥰❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki normal canım benim beni yanlış anlama lütfen. 🙏 Benim de ilk gebelikti aynı şeyleri yaşadım hak veriyorum sana korkular kaygılar illa ki oluyor çünkü ne yaşayacağımızı bilmediğimiz için tedirgin oluyoruz. Ama ilk gebelik ilkleri yaşıyorsun tadını çıkar 🥰❤️
Tabi tadını çıkarmaya calisyrom çok güzel bı duygu cnm içimde bı canlinin olması çok farklı bı duygu 😍 senin kaçıncı gebelik cnm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tabi tadını çıkarmaya calisyrom çok güzel bı duygu cnm içimde bı canlinin olması çok farklı bı duygu 😍 senin kaçıncı gebelik cnm
Benim de ilk gebelikti 9 aylık bı kızım var teyzesi 🥰 ellerinden öper. Gerçekten çok özel bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.