Sorum var Doguramayangiller 🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mia tarafından oluşturulan Doguramayangiller 🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,358 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguramayangiller 🤣
Konbuyu başlatan Mia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
İ

İkierkekannesi

Guest
40+4 den slmlar canlar..benim gibi olanlar bu aralar neler yaşıyorsunuz,sancilar gelip gidiyor mu? Ben ki kiz annesi olarak erken doğum olur diye 37 de beklediğim bebeğim gelmek bilmiyor yaramaz🤦‍♀️🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamzem sen ne yaptın gittin mi doktora.?
39+4 oldum bebek kanala tam girmemiş 2 cm açılma varmış günde 3_ saat yürü diyor doktorum bana göre sancim çok adet sancısı gibi vuruyor ilk oğlumda devlette doğum yapıp suni sancı ile canımdan bezdirmişlerdi bunda da istemiyorum suni ama doktor 4_5 gün sonra gel gene dedi anlamıyorum bu ağrı ile nasıl dayanağım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
40+4 den slmlar canlar..benim gibi olanlar bu aralar neler yaşıyorsunuz,sancilar gelip gidiyor mu? Ben ki kiz annesi olarak erken doğum olur diye 37 de beklediğim bebeğim gelmek bilmiyor yaramaz🤦‍♀️🤣

Gamzem sen ne yaptın gittin mi doktora.?
Kuzum son durumun nasıl yokmu birşeyler

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum son durumun nasıl yokmu birşeyler
2gunde bir hastaneye gitmeye basladim bakalim cuma günü de gidecegim,simdilik bi sıkıntı yok şükür, uzaklığın keyfi yerinde,hafif hafif sancim cikti nst de ,1cm kadar açılma var dedi,kontrollü gidecegiz simdilik😄

39+4 oldum bebek kanala tam girmemiş 2 cm açılma varmış günde 3_ saat yürü diyor doktorum bana göre sancim çok adet sancısı gibi vuruyor ilk oğlumda devlette doğum yapıp suni sancı ile canımdan bezdirmişlerdi bunda da istemiyorum suni ama doktor 4_5 gün sonra gel gene dedi anlamıyorum bu ağrı ile nasıl dayanağım
Insanin sabr kalmıyor ya son zamanlar, seni cookk anlıyorum 😁 42.hqftada gelecek benim minik,bugun tam 41 oldum ama kontrollü takip ediyorlar,tek yavrularımız iyi olsun da 3-5 gun gec olacak artik💞🤲🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
2gunde bir hastaneye gitmeye basladim bakalim cuma günü de gidecegim,simdilik bi sıkıntı yok şükür, uzaklığın keyfi yerinde,hafif hafif sancim cikti nst de ,1cm kadar açılma var dedi,kontrollü gidecegiz simdilik😄

Insanin sabr kalmıyor ya son zamanlar, seni cookk anlıyorum 😁 42.hqftada gelecek benim minik,bugun tam 41 oldum ama kontrollü takip ediyorlar,tek yavrularımız iyi olsun da 3-5 gun gec olacak artik💞🤲🥰
Allah yardımcın olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar