Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,523 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙
Kız aşkolsun bak 😂 ben varım ya 😂😂😂 hamilede değilim bak. Ben bu yola baş koymuşum 😂😂😂😂
İyi de senin yolun uzun 😄😄😄😆😆😆
2 ci var belki 3cü var..😉😉😉
Amam ben qaranti son koymuşum bebişe.
Ama burayı sizleri bırakmak olurmuyaa ne güzel sohbet muhabbet ediyor dertleşiyoruz valla bunun yerini hiç bir şeye deyişmem. 😁😁😁
Bu ugulamayı bırakan ölsem mezarıma gelmesin gelmesin geri gelmesin bir daha geri gelmesin ölsem mezarıma gelmesin😙😙💃💃💃💃🎶🎶🎶🎵🎼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında bize doğumdan sonra daha çok lazımlar😊 ama napsınlar iş güç misafir geliyordur temizliktir gelemiyolardır bi ara sümmeyye bize veda etmiş ama dayanamadı geri geldi 😄herkes Sümmeyye gibi geri gelmeli bence bize tecrübeleri anlatmalı🤗
İyde benim bebek 3 kayanna kaynbaba kayn elti kaynımın çocukları 4 amaluyatlı kayanana ev iş güç ve sezeryan olan ben he bide eşim ya çok zor ama ihmaıa gelmez buası😌😌😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

haydi her kes AK partiye oylar gelsin 🤣

Son düzenleme:

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kurnazlık yapmayın bir sen bir Begüm var yakında haberlerinizi bekliyoruz 🤣🤣 olmadı bir 9 ay daha bekleriz sizler için sıkıntı yok o arada bende 3.yü çıkarırım aradan 😁😁😁
Doğur bacım doğur 😍😍😍 benim sezeryan olmasaydı vallahi hamileydim şimdiye 🤦‍♀️😂😂ama korkuyorum şuan bel fıtığımda varmış ya nasıl olacak acaba bundan sonrası

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kız bacım bende sezaryanla doğurdum ilkini ikincide sezaryan hatta yaparsam üçüncü de sezaryan birşey olmaz Allahın izni ile 😅😅😅
Ee yaş farkı var ama kuzum sizde biz daha 8 ay oldu kızım olacağını bilsem herşeyi göze alır yaparım ama eşimin ailesindede hiç kız yok Alparslana hep kız kesin dedim onlara cinsiyeti öğrenene kadar 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ee yaş farkı var ama kuzum sizde biz daha 8 ay oldu kızım olacağını bilsem herşeyi göze alır yaparım ama eşimin ailesindede hiç kız yok Alparslana hep kız kesin dedim onlara cinsiyeti öğrenene kadar 😂😂
Olur olur bacım ihtimal 50 li 50li 😅😅 erkeği de bir kızıda ama Allah iki duyguyu da tattır sın gönlüne göre versin 🤲🤲😊😊🥰

Tüm sayfalar yüklendi.