Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,523 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doguran anneler nerelerdesiniz???🤔🤔🤔🤔🤔🙄🙄🙄🙄🙄🙃
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya her kes dogurdukdan sonra aktivliyi gidiyor. İlk zamanlarımda elifkpln elifsuecrinada hakanmarıya fatoşşeyma vardı şimdi hiiççç yoklar sonra mervr berk ebru ulus sonra meryemnazın annesi sonra bikaç isimler dogurduktan sonra gidiyor aktivıik bir benmiyim burda eskilerden takılan yahuuu 🤨🤨🤭🤭🤭
Dogurdukdan sonra baslari bebeklerne qariwib

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sen bi dogur da ikiz ıstememeye tovbe edersin bence bakması daha zor dogumun gozunu seveyim 🤣
İnan ki o kadar çok istedim ilk çocuğumda kısmet olmadı Rabbim bşr erkek nasip etti ikinci ikiz olsun diye çok dua ettim oda olmadı Rabbim kız nasip etti ki ailenizde ikiz doğuran çok kaynanam İkiz doğurmuş annem ikiz doğurdu anneannem ikiz doğurmuş yani bize kısmet olmadı 😁😁

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İnan ki o kadar çok istedim ilk çocuğumda kısmet olmadı Rabbim bşr erkek nasip etti ikinci ikiz olsun diye çok dua ettim oda olmadı Rabbim kız nasip etti ki ailenizde ikiz doğuran çok kaynanam İkiz doğurmuş annem ikiz doğurdu anneannem ikiz doğurmuş yani bize kısmet olmadı 😁😁
Bi daha istersen olur insallah canım olma ihtimali de yuzde 80 falan genelde 2 3 den sonra aile genlerini alıyor bebekler bizim de ailede 2 var bende odum kopuyordu 2 olacak diye suan dusunemıyom efeden bi tane daha oldugunu 😱😂😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tabii canımm orası öyle ikiside evlat ikiside can ama yaşamak isterim onuda Rabbim nasip ederse 🤗
İnşAllah canım Rabbim sağlıkla gönlüne göre versin 🤲🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teyzem ikiz kızlara hamile çok tatlıya ultrason resmi
Bende çok seviyorum ikizleri 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teyzem ikiz kızlara hamile çok tatlıya ultrason resmi
Bende çok seviyorum ikizleri 😅
Bi daha istersen olur insallah canım olma ihtimali de yuzde 80 falan genelde 2 3 den sonra aile genlerini alıyor bebekler bizim de ailede 2 var bende odum kopuyordu 2 olacak diye suan dusunemıyom efeden bi tane daha oldugunu 😱😂😂😂
Birşey olmaz kız bir seferde +2 çocuk ne güzel 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.