Sorum var Doğurdum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,443 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlı ve kolay bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum. Minikler merakla bekleniyor haklısın senin yine az kalmış bugün yarın gelir 🤭
İnslalah canım senin daha var dimi şimdi hızlı hızlı geçiyor seninki ama bir gün saymaya basla 20 den aşağı hiç geçmiyor günler 😇🤲🤲Sagliklica alalimda kucağımıza 🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnslalah canım senin daha var dimi şimdi hızlı hızlı geçiyor seninki ama bir gün saymaya basla 20 den aşağı hiç geçmiyor günler 😇🤲🤲Sagliklica alalimda kucağımıza 🤲
Yok yok yaz geldi havalar ısındı ben ağırlaştım günler bitmek bilmiyor bana 🤦🏻‍♀️ bu zamana kadar hızlı geçti ama bundan sonrası zor geçer gibime geliyor maalesef. Bebişlerimiz sağ salim gelsinlerde başka birşey istemem 🤭

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok yaz geldi havalar ısındı ben ağırlaştım günler bitmek bilmiyor bana 🤦🏻‍♀️ bu zamana kadar hızlı geçti ama bundan sonrası zor geçer gibime geliyor maalesef. Bebişlerimiz sağ salim gelsinlerde başka birşey istemem 🤭
Evet ne yazikki yaz hamileliği çok zor oglumdan biliyorum ayy varya Ekim'in sonunda doğdu yandım o sıcaklarda yandım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ne yazikki yaz hamileliği çok zor oglumdan biliyorum ayy varya Ekim'in sonunda doğdu yandım o sıcaklarda yandım
Allah yardımcın olsun şimdiden çok zor geçecek gibi sıcak ya 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.