Sorum var Doğurdum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,443 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizim çocukların aklına gelen yaramazlıklar kimsenin aklına gelmez bence. Bunlar Dünya'da çift yaratılmış oda Kayra ve Yuşa Han 😂
Valla kuzum yaa 😂😂 Kayra uyurken bile düşün gözünü ilk kapatıyor tam yerğne koyacam uyanıyor 😂😂hele de yemek yerken sanki yemek yiyeceğimi hissediyor Mervem ağlamaya başlıyor karnımı da doyıramıyorum😂😂çöp gibi oldum 1 ayda 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum yaa 😂😂 Kayra uyurken bile düşün gözünü ilk kapatıyor tam yerğne koyacam uyanıyor 😂😂hele de yemek yerken sanki yemek yiyeceğimi hissediyor Mervem ağlamaya başlıyor karnımı da doyıramıyorum😂😂çöp gibi oldum 1 ayda 😂😂
Kilo verdirme açısından iyi bir durum ama diğer konularda hiç iyi birşey değil 🤦🏻‍♀️😂😂

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizim çocukların aklına gelen yaramazlıklar kimsenin aklına gelmez bence. Bunlar Dünya'da çift yaratılmış oda Kayra ve Yuşa Han 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız o kadarda olmasın benimki zaten gurbetteyim yalnızım bıraksın da ihtiyaçlarımı gidereyim 😂😂😂
Yemin ederim kapıda bekliyor hastaneye gelirkende bana iğne yapacaklar diye geliyorum sabah işe giderken de sessiz sedasız çıkmaya çalışıyorum ve hep benimle uyuyor😃

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Zamanla artık yiyeyim de zevki mevki olmasa olur diceksin 😂😂
Kız unuttum zaten ayakta anca atıştırıyom oda geri çıkıyor zaten. Büyük ihtimal doğduktan sonrada ayakta atıştırma devam edecek ama inşallah kusma o zamana kesilir 😅😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yemin ederim kapıda bekliyor hastaneye gelirkende bana iğne yapacaklar diye geliyorum sabah işe giderken de sessiz sedasız çıkmaya çalışıyorum ve hep benimle uyuyor😃
Oda çok fazla ya ben dayanamam krize girerim heralde 😂

Tüm sayfalar yüklendi.