Sorum var Doğurdum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,426 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yapsın beee nolacak aslan gibi annesi anneannesi duruyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla erkek çocukları çok sıkıntılıymış. Benim ilk çocuk bu savaşı kazanabilirsem ikinci çocukta bu kadar zorlanmam 😂😂
Kız Merve Kayra yı havaya kaldırdım sevmek için 😂😂 çocuk tiksinme ama ağzıma kustu 😂😂bir o eksikti zaten oda oldu tam oldu

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yapsın beee nolacak aslan gibi annesi anneannesi duruyor 😂😂

Valla erkek çocukları çok sıkıntılıymış. Benim ilk çocuk bu savaşı kazanabilirsem ikinci çocukta bu kadar zorlanmam 😂😂
Kazanırsın ama sonradan çok güzel oluyor erkek çocuğu annesi olmak oğlumla ben aşk yaşıyoruz yani 🤲❤️ Kız çocukları kendini çok çekiyor ama onunlada güzel vakit geçiriyoruz ama çok değil kendi dünyasında 😃😇

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Alışıyorum alışıyorum yeni yeni icatlar çıkartıyor 😂😂
Daha dur neler yapacak sana annesi 🤭😂

Kazanırsın ama sonradan çok güzel oluyor erkek çocuğu annesi olmak oğlumla ben aşk yaşıyoruz yani 🤲❤️ Kız çocukları kendini çok çekiyor ama onunlada güzel vakit geçiriyoruz ama çok değil kendi dünyasında 😃😇
Erkek çocuğu genellikle anneci olur diyorlar kız çocuğuda babaya düşkün olurmuş 🤭 Gerçi evin tek prensesi olarak yine ben kalıcam tahtımı kimseyle paylaşmam 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Erkek çocuğu genellikle anneci olur diyorlar kız çocuğuda babaya düşkün olurmuş 🤭 Gerçi evin tek prensesi olarak yine ben kalıcam tahtımı kimseyle paylaşmam 😂😂
Bekliyorum bakalım neler yapacak

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Yaaa inşallah ikincisi kız olur her ikisininde tadı çok başka oğlumla aramızdaki bağ çok güçlendi önceden öyle değildi WC ye bile gidiyorum kapının önünde bekliyor beni😃😃

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bekliyorum bakalım neler yapacak
Bizim çocukların aklına gelen yaramazlıklar kimsenin aklına gelmez bence. Bunlar Dünya'da çift yaratılmış oda Kayra ve Yuşa Han 😂

Yaaa inşallah ikincisi kız olur her ikisininde tadı çok başka oğlumla aramızdaki bağ çok güçlendi önceden öyle değildi WC ye bile gidiyorum kapının önünde bekliyor beni😃😃
Kız o kadarda olmasın benimki zaten gurbetteyim yalnızım bıraksın da ihtiyaçlarımı gidereyim 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar