Doğurmak istiyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğurmak istiyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,638 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istiyorum 🥺
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum ben 70 kiloyla doquma qirdim 38+5te 3800 qram doqdu kızım zorlanmadm boyun uzunsa sende zorlanmazsin ben 1,65 boyum sende 80 kiloysan 3bucuqu cocuqn kilosu 2si su bebeqin eşi falandr. Yani 75 felandrsin. Ha doquruyum diyorsan bol bol ew işi yap ben 2 qün üst üste iş yaptım 3qün qün 4bucuk cm acilmam oldu 2 saatte doqumum qerceklesti
Kız benim boyum 181 4 kilo doğum yaptım yırtıla yırtıla siz nasıl rahat doğuruyosunuz 😂 maşallah

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yok kalmadı yani ben de kalacak diye korkuyordum ama eski halime döndüm geri mutluyum ama ben bu durumdan 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cümlemezin inşallah ☺️
Benim qöbek qitti çok şükür hiç kalmadı ilk qebeliqimde azcık kalnda çekildi. Ama kiloda uçtu boyum az uzun durduqdan çok zayf qorunuyrum buda öz qüwenimi düşürüyor bu yüzden wermek istemiyorum ama işte 🤦‍♀️

Kız benim boyum 181 4 kilo doğum yaptım yırtıla yırtıla siz nasıl rahat doğuruyosunuz 😂 maşallah
Benim ikinci kuşum senin ilkmydi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ay cnm hiç alakası yok ultrason da yanılma payı var. Bak ben ilkinde 4 5 bekliyordum gelegele 3350 geldi 😂😂😂 ikşncide 4 bekliyordumyine 33300 dogdu. 3cüde ulrasoja gidemedim coxuklardan son 3 ay. Nstye bile hiç baglanmadım dogumsancım geldi direk doktor gittik dogum hoppp baktım 4 kilo 😂😂😂masaallah. 3üde normal. Hatta sonuncunun dikişi iki taneydi. Yani sen korkma ultrasonda yanıltıyo normal dogum yap allah yrdm edecektir
Çok teşekkür ederim 😍😍

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık hamileyim 3.300 olduk ve 67kilodan 80 kilo oldum. Artık taşıyamıyorum doğurmak istiyorum 🥺 normal doğum istiyorum ama doktorum dedi ki çok kötü oluyorsan sezeryana alalım seni dedi , korkuyorum şimdi normal doğumdan 3,300 olmuşsuz bi kaç hafta daha beklerse biraz daha kilo alırsa parçalarlar beni valla, bu nedenle korkuyorum bi yanım normal doğum diyor diğer tarafım gir sezeryana oldu da bitti maşallah yap diyor ? 🥺🥺
Canim haftamız da bebiş kiloları da aynı valla ben de hem korkuyorum doğsun artık istiyorum ama gelmeye niyeti de yok bizimkinin
37 haftalık hamileyim 3.300 olduk ve 67kilodan 80 kilo oldum. Artık taşıyamıyorum doğurmak istiyorum 🥺 normal doğum istiyorum ama doktorum dedi ki çok kötü oluyorsan sezeryana alalım seni dedi , korkuyorum şimdi normal doğumdan 3,300 olmuşsuz bi kaç hafta daha beklerse biraz daha kilo alırsa parçalarlar beni valla, bu nedenle korkuyorum bi yanım normal doğum diyor diğer tarafım gir sezeryana oldu da bitti maşallah yap diyor ? 🥺🥺
Benim erkek canim cinsiyetler tutmadı 😃

Kilodan değil zor olur mu doğum diye korkuyorum

Kız mı senin bebeğin de 🥰

Rabbim sağlıkça büyütmeyi nasip etsin 😊

Amin canım amin çok saol 🌸

Kilodan değil zor olur mu doğum diye korkuyorum

Kız mı senin bebeğin de 🥰

Rabbim sağlıkça büyütmeyi nasip etsin 😊

Amin canım amin çok saol 🌸

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Peki çatı muayenesi yaptılarmı bende direk doğurmak isterim böyle nst falan filan istemem 🤭
Yok cnm ben cat mat bilmedim ikk hamilelik te. Ben tecrübesizlikten bi de ıkınamam nedeniyle ilki zor oldu bide ben epidural normal oldum ilk ikisini.ahrı eşiğim düşük die. Yani agrı falan cekmedim dogururken. 3.epidural siz oldu sadece kendi sancımla cok sükür. Çok kolaydı.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ben cat mat bilmedim ikk hamilelik te. Ben tecrübesizlikten bi de ıkınamam nedeniyle ilki zor oldu bide ben epidural normal oldum ilk ikisini.ahrı eşiğim düşük die. Yani agrı falan cekmedim dogururken. 3.epidural siz oldu sadece kendi sancımla cok sükür. Çok kolaydı.
Asıl ilk doğumda parmak sokup ölçüyorlarmış bebek geçebilirmi darmı normal doğum yapabilirmi diye ben istemiyorum umarım acısız doğal doğum olur

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Normal yap bence bende ilk gebeliğimde öyleydim sabrettim normal oldu ikinci gebeliğim şimdi yine normal istiyorum en sağlıklısı normal bence hem artık adet sancısı da çekmiyorum yani şimdiki hamileliğimde önce çok rahatım banada bebeğin 4 küsür kg dediler çıkan 2 700 falandı yani onun için sıkıntı yapma az kalmış tadını çıkar sonra özlüyosun o halini ayrılınca boşluk oluyo karnımda daha güvendeydi diyosun çok az kalmış bırak istediği zaman gelsin erkenden ayırma onu senden ☺️☺️🌹

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Normal yap bence bende ilk gebeliğimde öyleydim sabrettim normal oldu ikinci gebeliğim şimdi yine normal istiyorum en sağlıklısı normal bence hem artık adet sancısı da çekmiyorum yani şimdiki hamileliğimde önce çok rahatım banada bebeğin 4 küsür kg dediler çıkan 2 700 falandı yani onun için sıkıntı yapma az kalmış tadını çıkar sonra özlüyosun o halini ayrılınca boşluk oluyo karnımda daha güvendeydi diyosun çok az kalmış bırak istediği zaman gelsin erkenden ayırma onu senden ☺️☺️🌹
🥰🥰🥰 çok teşekkür ederim güzel anne 🥰🥰

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal doğum yap biz beş kardeşiz besimizide annem normal doğum yapmış ve hepimizde dört kilo ve daha fazla doğmuşuz küçük kardeşim beş kilo doğmuş yanı Allah yardım ediyor normal doğum ile dünya ya gelen çocukların bağışıklığı daha güçlü oluyor doktor bana demişti çünkü anne rahminden doğal yolla çıkınca ilk mikrobu yutuyor ya bağışıklık daha dünyaya gelince güçlü oluyor ablam iki doğum yaptı ikisinde sezeryanla biri 7 biri 4 yaşında ve doğduklarındn beri hep hastanelerde ben her zaman normal doğum tarafindayim

Bende ilk kızımı dünyaya getirdiğimde 69 kilodan 92 kilo olmuştum 😂😂😂😂 ama bu kızımda hiç almadim

B

Bilge

Guest
Az daha sabret zaten çok az kalmış ben ilk oğlumu 4.250grqm normal doğum yaptım evet biraz zorluyor ama çok şükür sıkıntı olmadı şuan 33haftalik hamileyim zamanını en iyi çocuk bilir bence kendiliğinden gelsin yine normal veya sezeryan size kalmış
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar