Doğurmak istiyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Doğurmak istiyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,668 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istiyorum 🥺
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen
B

Bilge

Guest
37 haftalık hamileyim 3.300 olduk ve 67kilodan 80 kilo oldum. Artık taşıyamıyorum doğurmak istiyorum 🥺 normal doğum istiyorum ama doktorum dedi ki çok kötü oluyorsan sezeryana alalım seni dedi , korkuyorum şimdi normal doğumdan 3,300 olmuşsuz bi kaç hafta daha beklerse biraz daha kilo alırsa parçalarlar beni valla, bu nedenle korkuyorum bi yanım normal doğum diyor diğer tarafım gir sezeryana oldu da bitti maşallah yap diyor ? 🥺🥺
Az daha sabret zaten çok az kalmış ben ilk oğlumu 4.250grqm normal doğum yaptım evet biraz zorluyor ama çok şükür sıkıntı olmadı şuan 33haftalik hamileyim zamanını en iyi çocuk bilir bence kendiliğinden gelsin yine normal veya sezeryan size kalmış
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim qöbek qitti çok şükür hiç kalmadı ilk qebeliqimde azcık kalnda çekildi. Ama kiloda uçtu boyum az uzun durduqdan çok zayf qorunuyrum buda öz qüwenimi düşürüyor bu yüzden wermek istemiyorum ama işte 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ikinci kuşum senin ilkmydi
Ne güzel ince incecik duruyorsun kız kilo oluncada özgüven gidiyor benim mesela kalçam var hiç sevmiyorum etek pantolon çok kötü duruyor

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Öyle ama zaten muayeneyi 38.haftada falan yapıyolarmış onu atlatıp direk normal doğuma gidebilirmiyiz acaba 🤭🤭
Valla bilmiyom cnm bana kşmse cat mat muayenesi yapmadı zatende yaptırtmadım. Dogum anında elle muayrne edip sölüyolar zaten normal yapar yada yok catı dar sezeryan die. Ben hiç kurcalatmadım hamikeyken cnm 😂dogum anında sancım varken catalda bakıyolar tamam cocuk gelmiş hadi dogumhaneye diolar

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bence normal doğum yap biz beş kardeşiz besimizide annem normal doğum yapmış ve hepimizde dört kilo ve daha fazla doğmuşuz küçük kardeşim beş kilo doğmuş yanı Allah yardım ediyor normal doğum ile dünya ya gelen çocukların bağışıklığı daha güçlü oluyor doktor bana demişti çünkü anne rahminden doğal yolla çıkınca ilk mikrobu yutuyor ya bağışıklık daha dünyaya gelince güçlü oluyor ablam iki doğum yaptı ikisinde sezeryanla biri 7 biri 4 yaşında ve doğduklarındn beri hep hastanelerde ben her zaman normal doğum tarafindayim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk kızımı dünyaya getirdiğimde 69 kilodan 92 kilo olmuştum 😂😂😂😂 ama bu kızımda hiç almadim
2. Ci hamileliğin ya ondan dolayı sanırım 🤗 rabbim size bağışlasın evlatlarınızı 😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar