Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgyldrrm tarafından oluşturulan Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor bebeğin ultrason resmini vermiyor
Konbuyu başlatan Ezgyldrrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
sanki benim bebeğim değil gibi kafanı duvara çevir diyor sinir oldum fotoğraf alabilir miyim dedim kağıt bitmiş dedi dalga geçer gibi 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok saçma bende çok sinir oluyorum
Başını duvara çevir ne ya ayıp bişey sanki ben ekran yanda oluyor diye görülmüyor diye düşündüm 2 kez devlete gittim çünkü 2 kezdd özele gittim hemen foto veriyo birindede ekran yanda idi ama birinde tam karşımdaydı

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
sanki benim bebeğim değil gibi kafanı duvara çevir diyor sinir oldum fotoğraf alabilir miyim dedim kağıt bitmiş dedi dalga geçer gibi 😏

Yaa bende devlete gidiyorum video çekmeme bile izin verdi doktorum çok şanslıyım demekki🤗🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aynı seyi bende yasadım kalp atısını bile dinletmedi gerek yok dinlemne dedi bende o laftan sonra özele gitmeye basladım
Kalp atışını küçük diye dinletmiyoruz demişti zararlıdır belki gerçi ondan önce özele gidince duyurmuştu ama atsında dinlemesemde olur 18 haftalıkken gittiğimdede ne ben sordum ne onlar dinletti araştırma hastanesinde peçete bile vermediler ya yok okadar sefil biyer

Nazende

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz devlet Hastanesi'ne gidiyoruz kontrollere 20+3 olduk, elimizde sadece 1 tane ultrason resmi var onda da bebeğim çok net değil. Doktor kontrolünde ultrason resmi vermiyorlar istiyorum ama. Hatta kendi doktoruma randevu bulamadığımda başka doktor ultrason makinesinde bebeğimi göstermiyor bile. Bebeğimin hatıra olması için hiç resmi yok çok canım sıkılıyor
İlk çocuğumda 2015 de hep verilirdi , ama 2021 doğumlu kızım bana da verilmedi sadece iki tane var oda ilk haftalrin , istedigimde kağıt yok falan denildi , şaşırdım valla , yapacak birşey yok 🙃

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Başını duvara çevir ne demek ya çok sinir oldum , işte böyle böyle millet mecbur özele gidiyor

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biz devlet Hastanesi'ne gidiyoruz kontrollere 20+3 olduk, elimizde sadece 1 tane ultrason resmi var onda da bebeğim çok net değil. Doktor kontrolünde ultrason resmi vermiyorlar istiyorum ama. Hatta kendi doktoruma randevu bulamadığımda başka doktor ultrason makinesinde bebeğimi göstermiyor bile. Bebeğimin hatıra olması için hiç resmi yok çok canım sıkılıyor
Bana sürekli veriyorlar canım her yer aynı değil demek daha bugün gittim bir sürü verdi bilgi de veriyor güzelce istersen araştır başka iyi doktor varsa ona git

Kafanı niye duvara ceviresin o ne saçmalık bazı insanlar böyle gereksiz egolu hastasın sen en doğal hakkın bakmak

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynı beni anlattın cnm bende aynı durumdayım ne zaman istesem cihaz bozuk vermiyor diyor kızımda 9 ay boyunca 1 tane ultrason fotosu alabildim ondada 6 hafta 3 günlüktü bişey belli olmuyor bu hamileliğimde de 5. Ayım bitecek daha 1 tane bile yok

Aynı beni anlattın cnm bende aynı durumdayım ne zaman istesem cihaz bozuk vermiyor diyor kızımda 9 ay boyunca 1 tane ultrason fotosu alabildim ondada 6 hafta 3 günlüktü bişey belli olmuyor bu hamileliğimde de 5. Ayım bitecek daha 1 tane bile yok
Bebeğim hakkında bilgi veriyor ona bişey demiyorum ama foto konusunda sinirim bozuluyor bu hamileliğimde kendi doktoruma randevu bulamadım başkasına aldım ondan da ultrason fotosu istedim cihaz bozuk vermiyor ama istersen ekran durduruyim tlfnla çekersin dedi tm dedim tlfnla çektim Bi kaç tane 2 buçuk aylıkkendi o foto

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün gittim banada vermediler ama ultrason da bende görüyorum şurası karnı şurası başı burası bacağı diye açıklama yapıyor 23+4 haftalık 650 gramdan fazla dedi bende çok isterdim resim vermelerini ama vermiyorlar 😰🤦

Tüm sayfalar yüklendi.