Doktor kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doktor kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,223 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hangi haftadan sonra 2 haftada bir muayeneye gidiliyor? Hatırlamıyorum da 🙄
Benim doğumum sizinkiyle hemen hemen aynı çok yakın bende bu salı için randevu buldum hayırlısı bakalım ne diycek artık iki haftaya bir çağırır az bir zamanımız kaldı hayırlısıyla bu arada yarın tam 34 haftalık oluyoruz inşallah ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
30 dan sonra diye hatırlıyorum ama zaten doktorlar söylüyor yani benim doktorum söylüyordu başka doktorlar söylemeye bilir
En son 29 30 da muayene oldum evi taşıdım, şimdi burada yeni Dr bulmam lazım geç mi kaldım gitmem gerekiyor mu ona kafam takıldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım

Doğuma bi iki ay kala diye biliyorum bende ben ne zaman gitsem 1 ay sonra gel diyor ben 15 günde bi gidiyom
Bende şimdiye kadar hep ayda bir gidiyordum da buna ne zaman gideceğim bilemedim

30 dan sonra canim bende bugün gittim doktora bundan sonra iki haftaya bir gel dedi ama randevu bulamıyorum ki iki hafta sonra si için
Aynen canım randevu bulmakta çok sıkıntı devlette. Öncesinde özele gidiyordum üniversiteye mi gitsem yine farklı bi dr bulup özele mi devam etsem bilemedim

Benim doğumum sizinkiyle hemen hemen aynı çok yakın bende bu salı için randevu buldum hayırlısı bakalım ne diycek artık iki haftaya bir çağırır az bir zamanımız kaldı hayırlısıyla bu arada yarın tam 34 haftalık oluyoruz inşallah ☺️
Aynen canım yakınmışız seninle bizde pzt 34 olacağız sen bikaç gün öndesin benden. Şimdiye kadar ayda bir gidiyordun o zaman dimi? Geç kalmış sayılmam demek bende 🙄

23+3 günlüğüm 10 önce gittim bana Eylül'ün 5 ve 15 arası gel dedi baya geç çağırıyor Eylül'de gidince de Kasım için ameliyati konuşuruz demişti
Senin daha küçükmüş canım ayda bir çağırması normal son haftalara doğru kontrolün sıklaştığını biliyorum da hangi haftalardan sonra hatırlayamadım

Son düzenleme:

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
En son 29 30 da muayene oldum evi taşıdım, şimdi burada yeni Dr bulmam lazım geç mi kaldım gitmem gerekiyor mu ona kafam takıldı

Teşekkür ederim canım

Bende şimdiye kadar hep ayda bir gidiyordum da buna ne zaman gideceğim bilemedim

Aynen canım randevu bulmakta çok sıkıntı devlette. Öncesinde özele gidiyordum üniversiteye mi gitsem yine farklı bi dr bulup özele mi devam etsem bilemedim

Aynen canım yakınmışız seninle bizde pzt 34 olacağız sen bikaç gün öndesin benden. Şimdiye kadar ayda bir gidiyordun o zaman dimi? Geç kalmış sayılmam demek bende 🙄

Senin daha küçükmüş canım ayda bir çağırması normal son haftalara doğru kontrolün sıklaştığını biliyorum da hangi haftalardan sonra hatırlayamadım
Hiç bilmiyorum canm ama mantıken 30 dur çünkü sezeryan olanlar falan var ya erken doğum riski açılma falan diye doktora çağırıyor ola bilir ☺️ tabi mantıken normalde bilmiyorum ilk deneyimim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bilmiyorum canm ama mantıken 30 dur çünkü sezeryan olanlar falan var ya erken doğum riski açılma falan diye doktora çağırıyor ola bilir ☺️ tabi mantıken normalde bilmiyorum ilk deneyimim
Aynen canım mantıklı pzt 34 oluyoruz hangi hastaneye gitsem karar veremedim geçen burada acile gitmiştim üniversiteye güzel ilgilendiler hoşuma gitti. Özele mi gitsem üniye mi bilemedim randevu için aradım 25ine veriyor 12 gün var daha geç olur mu acaba o zamana alsam mı randevu özel mi bulsam bilemedim sence ne yapayım ya 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.