Doktor kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doktor kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,228 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Canım kızınla git sıkıntı olmaz ki ihmal etme az önce bi arkadaş yazmış ya akrabasının karnında bebeği ölmüş 1 hafta sonra farkedilmiş doğuma diye gittiğinde Allah korusun ihmal etmemek gerekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım önümüzdeki hafta içi gideceğim işte bakalım geç kalmış olmam inşallah

36 değildir bence canım benim iki oğlanda 37de doğdu hatırlıyorum 2 haftada bir gittiğim zamanları ama hangi haftalar onu bilemedim
Öyle yine gidilirde doktor muayene edeceği zaman sıkıntı olur benim kız durmaz ağlar. Çok şükür şuana kadar bi sıkıntı olmadı inşallah doğduğunda sağlıklı olur da.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben 34 haftalikken gitmistim 3 haftaya dusurdu doktor. Duruma göre mi cagiriyor acaba 🤔🤔🤣 cogunuzu erken cagirmislar 😅😅
Bilmiyorum ki canm neye göre çağırıyorlar ☺️

Bende 26.haftamdayim canim doktora geçen hafta gittim Eylül başında gel dedi 30. Haftadan sonra 2 haftada 1e dusucez kontrolleri dedi ilk kızımda da aynıydı 36dan sonra her haftaya düşüyor kontroller
Teşekkür ederim canım önümüzdeki hafta içi gideceğim bende

32de gitmistim.34ten sonra 2 haftaya bir geleceksin dedi.34+3 deyim simdide.gitmedim daha ama .özele gidiyorum bende
Anladım canım git sende ihmal etme

Ya ben en son 32 haftalıkken gitmişdim. 13 temmuzda. Yani şimdi dohurunca 1 kere gidicemde izin verirlerse henüz öyle bi konu yok. Kocama söyledim susuyor. Hastane çantasında bikaç eksiyim var onu bile alamadım. İzin vermiyorlar kocama kocamda öyle susisyor işte...😏😏😏😏
Sizinkiler beni benden alıyor zaten canım ne biçim insanlar anlamadım gitti Allah yardımcın olsun seninde inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına

Öyle yine gidilirde doktor muayene edeceği zaman sıkıntı olur benim kız durmaz ağlar. Çok şükür şuana kadar bi sıkıntı olmadı inşallah doğduğunda sağlıklı olur da.
Anladım canım inşallah olmaz sıkıntı sağlıkla doğar bebeğin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.