Doktor kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doktor kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,291 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
En son 29 30 da muayene oldum evi taşıdım, şimdi burada yeni Dr bulmam lazım geç mi kaldım gitmem gerekiyor mu ona kafam takıldı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım

Bende şimdiye kadar hep ayda bir gidiyordum da buna ne zaman gideceğim bilemedim

Aynen canım randevu bulmakta çok sıkıntı devlette. Öncesinde özele gidiyordum üniversiteye mi gitsem yine farklı bi dr bulup özele mi devam etsem bilemedim

Aynen canım yakınmışız seninle bizde pzt 34 olacağız sen bikaç gün öndesin benden. Şimdiye kadar ayda bir gidiyordun o zaman dimi? Geç kalmış sayılmam demek bende 🙄

Senin daha küçükmüş canım ayda bir çağırması normal son haftalara doğru kontrolün sıklaştığını biliyorum da hangi haftalardan sonra hatırlayamadım
Allahın izniyle bişey olmaz inşallah benim 2.gebeliğim toplasam 5 defa gittim doğru düzgün tahlillerimi bile yapamadım. Şuan 39+3 teyim inşallah bi sıkıntısı olmaz bebeğimin. Benim 17 aylık bi kızım var bakacak kimse olmadığı için pek gidemedim kontrollerime. Sen elinde geldiğince git tabi ne olur ne olmaz.

Amin canım inşallah sağol

Öyleyse ben baya geç kalmışım 🙄

Teşekkür ederim canım
Yok ya yanlış yazmışım 36 dan sonra sık sık kontrole gitmek diyordu 26 da neydi ya 🤣

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allahın izniyle bişey olmaz inşallah benim 2.gebeliğim toplasam 5 defa gittim doğru düzgün tahlillerimi bile yapamadım. Şuan 39+3 teyim inşallah bi sıkıntısı olmaz bebeğimin. Benim 17 aylık bi kızım var bakacak kimse olmadığı için pek gidemedim kontrollerime. Sen elinde geldiğince git tabi ne olur ne olmaz.
Canım kızınla git sıkıntı olmaz ki ihmal etme az önce bi arkadaş yazmış ya akrabasının karnında bebeği ölmüş 1 hafta sonra farkedilmiş doğuma diye gittiğinde Allah korusun ihmal etmemek gerekiyor

Sanırım 7. Aydan sonra gidiliyor diye biliyorum NST ye giriliyor her 15 günde 1 benim de ilk hamileligim 6. Ayimdayim daha 2 hafta sonra 7. Ayima giricem kontrolüm var doktorda bende merak ediyorum açıkçası 😊🤗
Canım önümüzdeki hafta içi gideceğim işte bakalım geç kalmış olmam inşallah

Yok ya yanlış yazmışım 36 dan sonra sık sık kontrole gitmek diyordu 26 da neydi ya 🤣
36 değildir bence canım benim iki oğlanda 37de doğdu hatırlıyorum 2 haftada bir gittiğim zamanları ama hangi haftalar onu bilemedim

K

Kizçem

Guest
Bende 26.haftamdayim canim doktora geçen hafta gittim Eylül başında gel dedi 30. Haftadan sonra 2 haftada 1e dusucez kontrolleri dedi ilk kızımda da aynıydı 36dan sonra her haftaya düşüyor kontroller

Canım kızınla git sıkıntı olmaz ki ihmal etme az önce bi arkadaş yazmış ya akrabasının karnında bebeği ölmüş 1 hafta sonra farkedilmiş doğuma diye gittiğinde Allah korusun ihmal etmemek gerekiyor

Canım önümüzdeki hafta içi gideceğim işte bakalım geç kalmış olmam inşallah

36 değildir bence canım benim iki oğlanda 37de doğdu hatırlıyorum 2 haftada bir gittiğim zamanları ama hangi haftalar onu bilemedim
Ya ben en son 32 haftalıkken gitmişdim. 13 temmuzda. Yani şimdi dohurunca 1 kere gidicemde izin verirlerse henüz öyle bi konu yok. Kocama söyledim susuyor. Hastane çantasında bikaç eksiyim var onu bile alamadım. İzin vermiyorlar kocama kocamda öyle susisyor işte...😏😏😏😏

Tüm sayfalar yüklendi.