Doktor kontrolü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doktor kontrolü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,233 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doktor kontrolü
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım mantıklı pzt 34 oluyoruz hangi hastaneye gitsem karar veremedim geçen burada acile gitmiştim üniversiteye güzel ilgilendiler hoşuma gitti. Özele mi gitsem üniye mi bilemedim randevu için aradım 25ine veriyor 12 gün var daha geç olur mu acaba o zamana alsam mı randevu özel mi bulsam bilemedim sence ne yapayım ya 🙄
Bence bebisimizi riske atma özele git ozellerde iyi ben özele gidiyorum tek doktor muane etsin baksın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bence bebisimizi riske atma özele git ozellerde iyi ben özele gidiyorum tek doktor muane etsin baksın
Aynen canım ya son haftalar riskli olabiliyor şimdi bi mesaj okudum ihmale gelmez gideyim özele. O zaman çok güzel ilgilendiler diye aklımda kaldı orası buraya gelene kadar baştan beri bende hep özele gidiyordum burada nereye devam etsem bilemedim aksi durumlar da en iyisi üniversite hastaneleri oluyor ya bide ondan bi niyetlendim ama randevu tarihi çok uzun geldi randevusuz muayene de yokmuş en iyisi düzgün bi dr araştırmak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette ayda 1 diyorlar 30 dan sonra o yuzden ayda 2 kere farklı devlete gozukuyorum ben özelde sıkıntı yok
Anladım canım devlet neden ayda bir diyor ki çok saçma daha sık olması lazım son haftalarda kontrollerin

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ya son haftalar riskli olabiliyor şimdi bi mesaj okudum ihmale gelmez gideyim özele. O zaman çok güzel ilgilendiler diye aklımda kaldı orası buraya gelene kadar baştan beri bende hep özele gidiyordum burada nereye devam etsem bilemedim aksi durumlar da en iyisi üniversite hastaneleri oluyor ya bide ondan bi niyetlendim ama randevu tarihi çok uzun geldi randevusuz muayene de yokmuş en iyisi düzgün bi dr araştırmak

Anladım canım devlet neden ayda bir diyor ki çok saçma daha sık olması lazım son haftalarda kontrollerin
Güzel bir özel bul son haftalardasin artık bir doktor ilgilensin üniversitenin randevusu çok uzun özelde de sorun yasicagini düşünmüyorum etrafına sor sorustur belki tavsiye edilen bir yer bulursun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnsallh iyi biri denk gelir cnm gönlüne göre versin rabbim
Amin canım inşallah sağol

Yutubda 26 dan sonra diye duydum. Dr. Kaan kocatepeydi neydi o söylüyordu
Öyleyse ben baya geç kalmışım 🙄

Ben 30dan sonra diye biliyorum cnm
Teşekkür ederim canım

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
23+3 günlüğüm 10 önce gittim bana Eylül'ün 5 ve 15 arası gel dedi baya geç çağırıyor Eylül'de gidince de Kasım için ameliyati konuşuruz demişti
Bana yeni hamile kaldığında normal.olursun demişti şimdi konuştum normal olamazsın ameliyet olacaksın dedi eylül 'ün başı bende gidecem bu arada aramızda gün var

Tüm sayfalar yüklendi.