Dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,140 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Dua edin lütfen
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım benim ya kıyamam size Allah'ım beterinden korusun inşallah biran önce biter 🤲🤲🤲🤲 bu kötü günler @ÖzLemce33 dualrim siznle caniminicisi

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kuzum gormedim kusuruma bakma aynı birtanem yarın gitcem görmeye Allah'ın izniyle inşallah hayırlı guzek haberler alırız 🤲🤲🤲
İnşallah cnm beni haberdar et umarım yarın umut bizi bir umuda bağlar güzel haberlerle gelirsin inssallah Allah sana bağışlasın rabbim sen umudumuzu koru kuc küvet ver 🙏🤲

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
İnşallah cnm beni haberdar et umarım yarın umut bizi bir umuda bağlar güzel haberlerle gelirsin inssallah Allah sana bağışlasın rabbim sen umudumuzu koru kuc küvet ver 🙏🤲
Allah razı olsun canım benim amin inşallah çok sağol kuzum inşallah haber veririm tabi sen nasılsın canım agrin varmi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz iki depreme evde yakalandık hamileydim doğum yaptım geri döndük 40 yeni çıktı sayılır bugün iki kez depreme yakalandk küçüktü ama şiddetliydi gerçekten çok korktum oğlumla çok lütfen bize dua edin bu korkumuz gitsin üzerimizden ne gecemiz var ne gündüzümüz bn oğlumla bu sene tek yaşıyordum yakında çok komşu da yoktu ama bu depremler korku bıraktı tek kalamiyorum korkuyorum lütfen dualriniza bizi de ekleyin asla böyle birisi değildim hiç korku yoktu ama şuan çok var anlatamam 🥺🥺
Rabbim yardımcımız olsun inşallah bende evde tekim çocuklarla eşim işe gidiyor sabah akşama doğru geliyor annemler vardı yanımda onlarda gittiler köye burda ev yapıyorlar dinamit patlatıyorlar sürekli ha bire deprem oluyor sanıyoruz bizimde o korku geçmiyor gece özellikle uyuyamıyorum bol bol dua oku canım hepsi geçecek inşallah korktuğunu oğluna belli etme normalmiş gibi davran ona ben öyle yapıyorum oğlum pek inanmıyor ama başka çare yok Allah büyüktür daha beterini vermesin hiç kimseye yaşatmasın bu yaşadıklarımızı inşallah 🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim benim rabbim yardımcıniz olsun bidaha yaşatmasın inşallah kayınvalidenler de olacaktı sanki yanininzda kuzum yanlış mı hatırlıyorum

Kızlar biliyorsunuz iki depreme evde yakalandık hamileydim doğum yaptım geri döndük 40 yeni çıktı sayılır bugün iki kez depreme yakalandk küçüktü ama şiddetliydi gerçekten çok korktum oğlumla çok lütfen bize dua edin bu korkumuz gitsin üzerimizden ne gecemiz var ne gündüzümüz bn oğlumla bu sene tek yaşıyordum yakında çok komşu da yoktu ama bu depremler korku bıraktı tek kalamiyorum korkuyorum lütfen dualriniza bizi de ekleyin asla böyle birisi değildim hiç korku yoktu ama şuan çok var anlatamam 🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar