Düşük için progestan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Düşük için progestan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,290 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Düşük için progestan
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mervemeki

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar düşük tehlikem olduğu için progestan kullanıyorum vajinal olarak iğnesini de yaptırdim aranızda varmı kullanan çok halsiz ve yorgun hissediyorum kendimi

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar düşük tehlikem olduğu için progestan kullanıyorum vajinal olarak iğnesini de yaptırdim aranızda varmı kullanan çok halsiz ve yorgun hissediyorum kendimi
20.haftaya kadar kullandim 4.gebeligim 3 ve 4 de sürekli kanamam oluyor du igne yapılıyor arti agizdan iki iki alıyordum gözümü acamiyordum ama belli bir müddet sonra geçiyor vücut alışıyor duzene biniyor uyku falan alisana kadar ama allah yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde aynı çok uykum oluyor kayınvalidem gille birlikte oturuyorum yatıyorum diye laf duyuyorum sürekli 😔
Ona da ver iki tane sesi soluğu kesile kalır hadsiz anlayışlı ooacagi yere bide laf mi yapıyor sen beni dinle ikitane agri kesici niyetine veriver iki gün uyur sesi cikmaz 😁😁

Mervemeki

Kayıtlı Üye
rank
Anlayışlı karşılaması lazım kendi kızları hamile olsa ayaklarının altına paspas olurlar boşver sen laf ederse etsin keyfine bak takma kafana sonuçta keyfinden yapmıyorsun 😉
Aynen keyfimizden yapmıyoruz zaten ama gel anlat anca sinirlerim bozuluyor sogutuyorlar kendilerinden

Bende kullanıyorum çok halsizim ama hiç dinlenemiyorum 😔😔
Neden dinlenemiyorsum 😔

Ona da ver iki tane sesi soluğu kesile kalır hadsiz anlayışlı ooacagi yere bide laf mi yapıyor sen beni dinle ikitane agri kesici niyetine veriver iki gün uyur sesi cikmaz 😁😁

20.haftaya kadar kullandim 4.gebeligim 3 ve 4 de sürekli kanamam oluyor du igne yapılıyor arti agizdan iki iki alıyordum gözümü acamiyordum ama belli bir müddet sonra geçiyor vücut alışıyor duzene biniyor uyku falan alisana kadar ama allah yardımcın olsun

Aynen yapmak lazım da işte kimse yaptığını çekmeden ölmezmis benden beter olsunlar inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar