Emin olmamak qerekiyormus.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Emin olmamak qerekiyormus. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,692 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Emin olmamak qerekiyormus.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
hehe diyip qecsem kendini kandrdiqi qibi otrup kalktqi yeride kandıracak otursun şimdi aldiqi 2 takımı yaptrdiqi 1 yorqani met etsin diye söyledim annem de sizin qibi dedi ama oylede olmuyor ki hala sinirleniyorum yasadiklrmi qorduklerimi hazmedemiyorum ben
tamm he hee deseydin annesi ne kadar oğlunu dolduruşa getirseydi bile seninn hakli oldugunu görur eşin annesinin yaninda degil senin yaninda olurdu canm

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Cuma qidiyo insaAllah. Oturup kalkıp bi qideydim ewime diyo biletini cumaya alirken yok demiyodu. Güya oqluna pismanliqini duyuruyo yaptıqm hiç biseyde yok sadece üste belirttiqm şeyi konuştum oysa
aman boşver gitsinde sende bi rahata er cumaya kadar alttan al kocan icin evinin huzuru icin yapacak bişey yok canm sayili gun cabuk gecer son 5 gun 😉😆

Tüm sayfalar yüklendi.