Epidural normal doğum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Epidural normal doğum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,869 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epidural normal doğum yapanlar
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3.genelik bugün yarın doğum olabilir korkudan uykularım kaçıyor epidural olsam bu defa diye düşünüyorum olup memnun kalan var mı
Ben karar verene kadar acikligim 7 cm oldu epidural taktiramadim 😂😂 5-7 cm arasinda takiyolarmis nedir alakasi bilmiyorum . Benimki gec kalinmislik oldu . Ama omuriligime ramak kala koca igneyi soktiramazdim sanirim. Acilman guzel ilerlerse taktirma bosuna ben 3 saatte dogurdum normal . Dogum surecine girince karar ver acilmana gore doktorunlada boyle konusa bilirsin . Epidural sonrasi bas yada bel agrisi oluyormus bir sure ve bazi bel agrilarida kalici oluyormus . Cevremden duydugum 🤷 genede epidural normal dogum yapan biri dogum sureci ve sonrasini paylasirsa daha iyi karar verirsin sanirim . Prenses doguma kimse hayir demez ama sonrasi nasil olur bilmiyorum

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Ben karar verene kadar acikligim 7 cm oldu epidural taktiramadim 😂😂 5-7 cm arasinda takiyolarmis nedir alakasi bilmiyorum . Benimki gec kalinmislik oldu . Ama omuriligime ramak kala koca igneyi soktiramazdim sanirim. Acilman guzel ilerlerse taktirma bosuna ben 3 saatte dogurdum normal . Dogum surecine girince karar ver acilmana gore doktorunlada boyle konusa bilirsin . Epidural sonrasi bas yada bel agrisi oluyormus bir sure ve bazi bel agrilarida kalici oluyormus . Cevremden duydugum 🤷 genede epidural normal dogum yapan biri dogum sureci ve sonrasini paylasirsa daha iyi karar verirsin sanirim . Prenses doguma kimse hayir demez ama sonrasi nasil olur bilmiyorum
Aynen canım sonrası da önemli tabi ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 yıl oldum epidural ile Doğum yapalı hala ara ara sırt bel ağrım oluyor şimdi genel anestezi ile istiyorum
Normal doğum mu yaptınız

Epidural de normal veya sezeryan farketmeksizin sıvı sızması olduğu için başağrısı olabiliyor genellikle 3 gün sürüyor kafeinle atlatiyorsun 3gün sonra geçiyor. Spinalin yan etkisi daha az

Tüm sayfalar yüklendi.