Epidural normal doğum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Epidural normal doğum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,885 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epidural normal doğum yapanlar
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3.genelik bugün yarın doğum olabilir korkudan uykularım kaçıyor epidural olsam bu defa diye düşünüyorum olup memnun kalan var mı
Korkmayın içinizi rahat tütün bnmde son ayların vermeyin herşeyi akışına bırakın korkarsinz istedgnz hiç birşeyi elde edemezsiniz böle düşünün kötü düşünmeyin saglkla doğum yapın insallah

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 3.genelik bugün yarın doğum olabilir korkudan uykularım kaçıyor epidural olsam bu defa diye düşünüyorum olup memnun kalan var mı
Rabbim kolaylıklar versin sağ salim kucağına alirsin inşaallah canım 🤲 yine kendi sancımla normal olsun isterim nasipse sonradan bel ağrısı oluyormuş sanırım kuzum

Ayşe'nin annesi❤️

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çevremde epidural yapan var yani sancısız ağrısız oluyormus... Durumun yetiyorsa epidural yaltirabilirisn normal doğumdan fiyatı biraz daha yuksekmis
Bende epidural oldum 4 yıl oldu galiba kişiden kişiye değişiyor bunyeyle alakalı biraz benim hiç bir sıkıntım olmadı şimdi 2. Gebeligim onuda öyle düşünüyorum inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm çevremde epidural yapan var yani sancısız ağrısız oluyormus... Durumun yetiyorsa epidural yaltirabilirisn normal doğumdan fiyatı biraz daha yuksekmis
Herhangi bir fiyat farkı yok diye biliyorum yada burda öyle ekstra bı para odememistik biz o zaman

Herhangi bir fiyat farkı yok diye biliyorum yada burda öyle ekstra bı para odememistik biz o zaman

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolaylıklar versin sağ salim kucağına alirsin inşaallah canım 🤲 yine kendi sancımla normal olsun isterim nasipse sonradan bel ağrısı oluyormuş sanırım kuzum
Amin canım inşallah hepimiz sağlıkla kucağımiza alalım bebeklerimizi 🤲🤲🤲

Bende epidural oldum 4 yıl oldu galiba kişiden kişiye değişiyor bunyeyle alakalı biraz benim hiç bir sıkıntım olmadı şimdi 2. Gebeligim onuda öyle düşünüyorum inşallah

Var canım normal doğum 2.800 TL epidural 1.500 TL miş ama zaten epidural doktoru hastaneden ayrıldığı için yaptiramicam malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar