Epidural normal doğum yapanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan Epidural normal doğum yapanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,891 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Epidural normal doğum yapanlar
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bende epidural oldum 4 yıl oldu galiba kişiden kişiye değişiyor bunyeyle alakalı biraz benim hiç bir sıkıntım olmadı şimdi 2. Gebeligim onuda öyle düşünüyorum inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herhangi bir fiyat farkı yok diye biliyorum yada burda öyle ekstra bı para odememistik biz o zaman

Herhangi bir fiyat farkı yok diye biliyorum yada burda öyle ekstra bı para odememistik biz o zaman
Siz nerde epidural doğum oldunuz ?

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3.genelik bugün yarın doğum olabilir korkudan uykularım kaçıyor epidural olsam bu defa diye düşünüyorum olup memnun kalan var mı
Canım ben epidural vurdurdum Bi süre hatta 1 saatten fazla sancım hiç hissetmedim. Yatagıma uzandım kızımın kalp atışını takip ettiler sonra yürüdüm. Hatta sabaha karşı 6 7 gibi dogum olur dediler 3.04 de kızım dünyaya gelmişti bile. Belimden igne soktular boynumdan birşey çıkarttılar dogum oldu hissediyordum dikiş için hemen boynundaki aparattan biraz daha doz verdiler. Hatta dogumu yaptım yürüyerek çıktım dogum haneden. Bide ben sezeryanlıktım normal dogumu zorladım ebe ve doktorum anneme kızınızı tebrik edin sezeryanlık oldugu halde normal dogumu başardı zoru başardı demişler. Epidural ignenin çok fazla etkisi var kesinlikle. Dogum sonrası bel agrın olur belin tutulur gibi şeyler söyleyen çok oldu ama ufacık Bi agrım bile olmadı 30 gün oldu. Bence bana kalırsa epidural igne vurdurup dogum yapan biri olaraktan kesinlikle tercih etmelisin kuzucum.

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben epidural vurdurdum Bi süre hatta 1 saatten fazla sancım hiç hissetmedim. Yatagıma uzandım kızımın kalp atışını takip ettiler sonra yürüdüm. Hatta sabaha karşı 6 7 gibi dogum olur dediler 3.04 de kızım dünyaya gelmişti bile. Belimden igne soktular boynumdan birşey çıkarttılar dogum oldu hissediyordum dikiş için hemen boynundaki aparattan biraz daha doz verdiler. Hatta dogumu yaptım yürüyerek çıktım dogum haneden. Bide ben sezeryanlıktım normal dogumu zorladım ebe ve doktorum anneme kızınızı tebrik edin sezeryanlık oldugu halde normal dogumu başardı zoru başardı demişler. Epidural ignenin çok fazla etkisi var kesinlikle. Dogum sonrası bel agrın olur belin tutulur gibi şeyler söyleyen çok oldu ama ufacık Bi agrım bile olmadı 30 gün oldu. Bence bana kalırsa epidural igne vurdurup dogum yapan biri olaraktan kesinlikle tercih etmelisin kuzucum.
İstiyordum ama hastaneden epidural doktoru ayrilmis benim şansıma beklemedeyim bakalım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Peki normal doğumdan ücret farkı ne kadar ödedin kuzum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Peki normal doğumdan ücret farkı ne kadar ödedin kuzum
Hepsi içerisinde 4.500 TL ödedim canım benim.

İstiyordum ama hastaneden epidural doktoru ayrilmis benim şansıma beklemedeyim bakalım
Çok fazla kolaylık kuzucum hiç hissetmedim sancıyı. Bebek çıkışında hissediyorsun onda da, çıkıyor bütün herşey bitiyor zaten :)

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Devlette olmuyor demi
Bazı yerler yapiyor da her ilde olmiyor sanırım özelde de baya fark var bende daha sormadım kuzum

Hepsi içerisinde 4.500 TL ödedim canım benim.

Çok fazla kolaylık kuzucum hiç hissetmedim sancıyı. Bebek çıkışında hissediyorsun onda da, çıkıyor bütün herşey bitiyor zaten :)
Oo fazlaymış cnm 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar