Sorum var Eşi gece de çalışanlar

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 45 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Eşi gece de çalışanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,264 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşi gece de çalışanlar
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ays123
A

Ays123

Guest
Merhaba hanımlar. Eşi gece de çalışan var mı? Zor oluyor mu? Eşim belki yeni bir işe başlayacak vardiyalı olacakmış. Zorlukları neler? Tek başınıza mı kalıyorsunuz ? Korkuyor musunuz? Zamanla alıştınız mı? Eşim o işe girip girmeme konusunda kararsız olanaklar ve maaş daha iyi şimdi ki iş yerinden.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba hanımlar. Eşi gece de çalışan var mı? Zor oluyor mu? Eşim belki yeni bir işe başlayacak vardiyalı olacakmış. Zorlukları neler? Tek başınıza mı kalıyorsunuz ? Korkuyor musunuz? Zamanla alıştınız mı? Eşim o işe girip girmeme konusunda kararsız olanaklar ve maaş daha iyi şimdi ki iş yerinden.
Benim eşim eskiden öyle çalışırdı ilk evlendiğim zamanlar korkardım Allah var ama sonrası asla korkmadım gebelikte bile eşime öncelik vardı ben arar aramaz saniyesinde işten işe ait araba ile gönderim yaparlardı.

A

Ays123

Guest
Benim eşim eskiden öyle çalışırdı ilk evlendiğim zamanlar korkardım Allah var ama sonrası asla korkmadım gebelikte bile eşime öncelik vardı ben arar aramaz saniyesinde işten işe ait araba ile gönderim yaparlardı.
Ne güzel. Benim eşimin de bu işinde vardiya sistemi yok ama ücreti az veriyorlar ve geçim zor maalesef ki. Bu yeni yer de ücreti biraz daha fazla ama vardiyalı 1 hafta gecede kalacakmış arada sırada

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde 3 te gidiyo canım korkmuyorum ben ama benimkisi aile binası ayrı binada olsam korkardım

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim eşim asker bı hafta evde olur 10 gün gece gündüz hiç evde olmaz ilk başlarda zorlanmıştm ama alıştım mecbur alistiktik daha doğrusu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşim askeri personel gecesi gündüzü belli değil mecbur alışıyorsun
Nerde görev yapıyorsunuz benim eşimde asker

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnsan zamanla alışıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ne güzel. Benim eşimin de bu işinde vardiya sistemi yok ama ücreti az veriyorlar ve geçim zor maalesef ki. Bu yeni yer de ücreti biraz daha fazla ama vardiyalı 1 hafta gecede kalacakmış arada sırada
Evet canım 3 hafta da bir gece gidiyor . Benim eşimde sonran çıktı şimdi normal 6 7 çalışıyor tek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar