Eşim bebeği aldır dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yucel tarafından oluşturulan Eşim bebeği aldır dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,293 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Eşim bebeği aldır dedi
Konbuyu başlatan Yucel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim
Öyle erkeği değil yanımda bian bile tutmam bosanirdim ben olsaydım

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim
Allah'ın verdi canı Allah alır o sana emanet sakin aldirma öbür dünyada yüzüne bile bakamazsin

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sen kaç yaşındasın canım

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm canım bu duruma bebeğe hasret olanlar var haline şükretsin bence ama aldatmak nedir cinsiyeti mi olur kendi evladının Allah sana sabır versin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
O ne ya o kim can veren omudur Allah korkusu i yok senin kocanda islah etsin kocanı kocan dergahtan kovulmuş cnm çok sinir oldum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Burda küfür ediliyorsa edeyim hemen şerefsiz
Valla edilirmi bilmem de etmeyelim yinede. Şu kız bi kaç yaşında nekadarlık evli bi söylese ona göre birşey diyeceğim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burda küfür ediliyorsa edeyim hemen şerefsiz
Valla bal 28 yaşında evlendim severek evlendim kendim beğendimde aldım adamı ama yine çocuk yapmak için bekledim insanlarun türlü tğrlü huyu var bi bakalım kimyamız tutacakmı uyuşacakmıyız ben onun eksiklerine göz yumabilecekmiyim keza oda bana ksrşı aynı. Şu evlenir evlenmez cırt diye çocuk yapmak ya çocukların da vebaline giriyolar. Bemim annem babaö ayrı çok zor bir süreçten geçtim daha 10 yaşındaylen yani bunları hiç bir çocuğa yaşatmaya kimsenin halkı yok anası babası dahi olsa

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla edilirmi bilmem de etmeyelim yinede. Şu kız bi kaç yaşında nekadarlık evli bi söylese ona göre birşey diyeceğim.
Aman nadıl insanlar 3 tane dayım var bir dayımı çıkar diger sayılarının 6 şer kızı var hiç oglu yok dayılarım okutuyor hep kızlarını

Tüm sayfalar yüklendi.