Eşim bebeği aldır dedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yucel tarafından oluşturulan Eşim bebeği aldır dedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,292 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Eşim bebeği aldır dedi
Konbuyu başlatan Yucel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aman nadıl insanlar 3 tane dayım var bir dayımı çıkar diger sayılarının 6 şer kızı var hiç oglu yok dayılarım okutuyor hep kızlarını
Ya benim babamlar da en büyük babam. 5 kız var arkasında vallahi babam onlar kadar değer görmez evde öyle bişey mi olur yani kız çocuğu aldır işte bu tipler yüzğnden cinsiyeti gördüğü halde söylemiyor doktorlar 3 ayı aşsın yasal sınırı geçsin diye.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim babamlar da en büyük babam. 5 kız var arkasında vallahi babam onlar kadar değer görmez evde öyle bişey mi olur yani kız çocuğu aldır işte bu tipler yüzğnden cinsiyeti gördüğü halde söylemiyor doktorlar 3 ayı aşsın yasal sınırı geçsin diye.
Hiç deme benimki kızmış ama doktor 7 ayda dedi korkuyorlar ya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim
Nasıl ya ilk çocuğunuz galiba anladığım kadarıyla ki ilk olmasa ne fark eder aldır demek ne demek ya canım pardon ama çok büyük bir problemin var farkindamisin bu evlilik böyle yürümez kaç yıllık evlisin çok sinirlendim senin eşin sacmalamis ayrıca oğlu olacağını ne biliyo kaç haftalık cinsiyeti öğrendiğime gire üçü geçmiş aldiramazssin ki bu çok saçma birşey ya Allahım yardimcin olsun on günlük adam seni aldatırsa pek sağlıklı evlilik bekleme bebek evloligi kurtarır deme yok öyle birşey
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde 8 kız kardewiz babam birimizin tırnağını on erkeğe değişmez

Inşallah.yeni evlyim diye ayrılmayıda düşündüm eşim sevmiyor beni aldatıyor beni
Sen hatayı onceden yamissin on günlük gelinsin aldatiliyorsun ve affediyorsun artık o kisnin düzelmesini bekleme biraz sert oldu ama bence boşa kürek çeker yipranirsin sonucmu beş sene de olsa on senede olsa ayrılık temeli oturmamis

Meleksu

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyi kız bildi eşim aldırmamı isdedi.kız çoçuğdu diye.aldırmadım.ben severek evlendim amma onun beni sevdini sanıyordum ne yazıki onda mantık evliymiş.dügünden 10 gün sonra aldatıldığımı öyrendim .napıcağımı bilemedim
Allahim nasıl bir canilik bu ya. Ben kokusunu içime bir kere cekemeden kız evladımı toprağa verdim. Çocuğu aldırmak nedir. Hayatta tek vazgeçilmez şey evlattir. Esin çok yanlış bir zihniyette sakın bunu yapma. Erkek kız ne . Belki diğer evladın erkek oldu hayırsız sorumsuz olacak. Ya da bir daha belki çocuk sahibi olamayavaksin . Ben altinyidlir bir evlada hasretim Sakık cnm sakın aldirma

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl ya ilk çocuğunuz galiba anladığım kadarıyla ki ilk olmasa ne fark eder aldır demek ne demek ya canım pardon ama çok büyük bir problemin var farkindamisin bu evlilik böyle yürümez kaç yıllık evlisin çok sinirlendim senin eşin sacmalamis ayrıca oğlu olacağını ne biliyo kaç haftalık cinsiyeti öğrendiğime gire üçü geçmiş aldiramazssin ki bu çok saçma birşey ya Allahım yardimcin olsun on günlük adam seni aldatırsa pek sağlıklı evlilik bekleme bebek evloligi kurtarır deme yok öyle birşey

Bizde 8 kız kardewiz babam birimizin tırnağını on erkeğe değişmez

Sen hatayı onceden yamissin on günlük gelinsin aldatiliyorsun ve affediyorsun artık o kisnin düzelmesini bekleme biraz sert oldu ama bence boşa kürek çeker yipranirsin sonucmu beş sene de olsa on senede olsa ayrılık temeli oturmamis
Biz 3 erkek bir kızı ailem önce bana der akıl alır kızım bir yana derler bu ne ya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah.yeni evlyim diye ayrılmayıda düşündüm eşim sevmiyor beni aldatıyor beni
anne babamı düşünyorum.yeni evlendim.boşanmayı bende isdiyorum
Annen baban senin muylulugunu ister emin ol yanlış dusunuyorsun ya bu deveyi gidecem ya bu diyardan gidecen çok doğru düşün bakalım sen evlilikten ne istiyorsun seni ne mutlu edecek aldatan bir eş kızını istemeyen bir baba acaba aldatıyor mu hala diye düşündüğüm bir eş bence istemezsin bunları

Benim eşim de kız olacak dediğimde eve gelme demişti bana şimdi erkekten kıymetli oldu gece gider öper sabah öper uyandırır
Ya babalar öyle kız başkadır derler bakalım bizde tadacagiz inşallah ama problem sadece cinsiyeti değil ki ilk çocuk olmasına rağmen cinsiyeti sorun yapması aldatma var beni sevmiyor diyor çok üzüldüm Allahım aydınlığına cikarsin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allahım akil fikir versin kuzum eşine. Benim bir kızım var eşim duyduğunda sevinçten çıldırmıştı . Şimdi ikinciye hamileyim bunu da kız istiyordu ama nasibimizde erkek varmış. Bu nasıl bir zihniyet ya

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Oyle zihniyete sahip adamı boşa cocugunuda doğur. Bunlarla alakalı dava actigin zaman zaten hak senin olacak al bir güzel tazminat vede nafaka çatır çatır ye. Yeni evlilikte bunları yaşıyorsan ilerisini düşünemiyorum. Allah yardımcınız olsun.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bence daha yolun başında belli ne olduğu, bebeği aldır , eşini de boşa hayatına devam et senin hayatın ilerde dahada kötü şeyler yasiycaksin, olan çocuğunuza olur , anneni babanı düşünüyosunda o evliliği sen yaşıyorsun hiç bir zaman çocuk evlilik kurtarmaz rabbim yardımcın olsun çok zor bı durum
Ay siz nasıl aldır diyebilirsin allahtan kork hanım efendi

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bence daha yolun başında belli ne olduğu, bebeği aldır , eşini de boşa hayatına devam et senin hayatın ilerde dahada kötü şeyler yasiycaksin, olan çocuğunuza olur , anneni babanı düşünüyosunda o evliliği sen yaşıyorsun hiç bir zaman çocuk evlilik kurtarmaz rabbim yardımcın olsun çok zor bı durum
Yok artık bebeği aldirmakta nedir ya belki babada bir buhran geçiriyor sonuçta biz anneler hemen anneliği hissediyoruz içimizde olduğu için o moda giriyoruz babalar hemen kabullenmeye bilir çocuğu baba doğumdan sonra bebeği alınca artık baba olduklarina inanıyorlar Buda öyle bir şeydir insnallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar