Eşimden nefret ediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Eşimden nefret ediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,128 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşimden nefret ediyorum
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık evliyim ve 26 haftalık hamileyim severek evlendik çok pişmanım ve ayrılmak istiyorum en büyük problemimiz güvenmiyorum artık ona defalarca söyledim kendisine evle alakası yok işten gelir sürekli tiktok izler belki başka birseylerde yapiyordur ama ben bilmiyorum evlendiğimizden buyana TLF elime almadm sifrsinide bilmem
Güvensizlik çok kötü bişey ama ortada çocuğunuz varmış ayrılmak çare değil al karşına konuş bence

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu post on günden önce yazılmış yorum yapılmış yorum yapan arkadaşlar belki farkında degil o yüzden uyarmak istedim arkadaşımız hamile belki o anlık sinirle yazıldı konuşuldu kapandı şimdi ongün geçmiş belki bişeyler yoluna konulmuş morali düzelmiş hamile sonuçta olumsuz şeyler yazılmış daha çok üzülsün istemeyiz demi

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Allh yardm etsin evlilik ha deyince oturmuyor zaten yerine emek vere vere bir yerlere geliyor insan ben de eşime severek kaçtım da evlendim eşim Allh razı olsn saygı sevgi ama ailesinden çok çektim yıprandım hayattan tad alamaz hale gelmişim şuan
Benimde yaşama sevincim bitti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güvensizlik çok kötü bişey ama ortada çocuğunuz varmış ayrılmak çare değil al karşına konuş bence
Anlamıyor ki

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben soğuk bir insanım sarılmayı öpmeyi sevmem kaynanam nerdeyse kocamı emzircek yanında durdukça midem bulaniyor tiksiniyorum sarilmayi felan anlar ama hamile kaldığım günden beri ben hastalarsam o hastalıyor eşim gelince yapışıyor tiksindim kadından eşim bana bişey alınca kavga çıkarmaya calisyor
gulum eşine karşimi soguksun yoksa kaynanana karşimi soguksun

misal ben cok neşeli guler yuzlu herseyi kafaya takan ama umursamaz takilirim ama bazilarina karsida o kadar mesafeliyimki diyolarki bu cok soguk biri gulmuyo konuşmuyo bize uynuyo diyolar ama bilmiyolarki o insanlara karşi mesafeli olmayi tercih ettigim icin öyleyim esime bazen diyolar senin eşin cok soguk eşim inanmiyo cunki benim bazi kişilere karşi mesafeli oldugumu biliyo diyo aslinda soguk degil bazi kişilere karsi cizgisini koruyo herkesle muhattap olmuyo içli dışlı olmuyo diyo

misal ben cok neşeli guler yuzlu herseyi kafaya takan ama umursamaz takilirim ama bazilarina karsida o kadar mesafeliyimki diyolarki bu cok soguk biri gulmuyo konuşmuyo bize uynuyo diyolar ama bilmiyolarki o insanlara karşi mesafeli olmayi tercih ettigim icin öyleyim esime bazen diyolar senin eşin cok soguk eşim inanmiyo cunki benim bazi kişilere karşi mesafeli oldugumu biliyo diyo aslinda soguk degil bazi kişilere karsi cizgisini koruyo herkesle muhattap olmuyo içli dışlı olmuyo diyo

Son düzenleme:

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bu post on günden önce yazılmış yorum yapılmış yorum yapan arkadaşlar belki farkında degil o yüzden uyarmak istedim arkadaşımız hamile belki o anlık sinirle yazıldı konuşuldu kapandı şimdi ongün geçmiş belki bişeyler yoluna konulmuş morali düzelmiş hamile sonuçta olumsuz şeyler yazılmış daha çok üzülsün istemeyiz demi
Tarihe bakmadım hiç ama o kadar negatif yorum görünce dayanamadım. Kimse empati kuramamış bilmediğimiz onlarca şey olabilir halbuki.

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Eğer babanın evinden eminsen sanada çocuguna da dört dörtlük bakarlar diyorsan git durma çocugada sanada nafaka vermek zorunda yok ama gideyim 2 ay kalıp geleyim burnu sürsün diyorsan evinden cıkma onu gönder. Eğer gidip geleceksen oda bunu alışkanlık haline getirir amaann nolcak gitti geri gelecek nasıl olsa dicek. O durumu yaşayanda baba evini de kocanı da tanıyan sensin. Hareketlerinden emin ve kararlı ol. Allah ona doğru yolu göstersin sizin sevginizi ve merhamet koysun içine. Rabbim yardımcın olsn üzüldüm.

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Eğer babanın evinden eminsen sanada çocuguna da dört dörtlük bakarlar diyorsan git durma çocugada sanada nafaka vermek zorunda yok ama gideyim 2 ay kalıp geleyim burnu sürsün diyorsan evinden cıkma onu gönder. Eğer gidip geleceksen oda bunu alışkanlık haline getirir amaann nolcak gitti geri gelecek nasıl olsa dicek. O durumu yaşayanda baba evini de kocanı da tanıyan sensin. Hareketlerinden emin ve kararlı ol. Allah ona doğru yolu göstersin sizin sevginizi ve merhamet koysun içine. Rabbim yardımcın olsn üzüldüm.
Kavga ettiğini söyleme o zaman zira ben evin tek kızıyım babam canını verir hamileyken kavga edip babamın evine gittim laf olmasın diye kocamla babam barıştırmaya kalktı birde beni sucladilar

Tüm sayfalar yüklendi.