Eşimle tartistik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Eşimle tartistik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,064 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Eşimle tartistik
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
😂 bizimde aklımızda milyon tane isim var artık doğunca herhalde kesinleşecek 🤪
Bizim bebiş geleceğimizi gördü sanırım. Bunlar birbirine girmeden ben ismimi söyleyeyim dedi 😂 Gebelikte en sıkıntılı süreç isim koyma A dan Z ye herkes bişey diyor 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canım kurtulmuşsun ne güzel ya
Çok şükür kuzum bebiş sağolsun 😂

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde aynı. Daha cinsiyet belirlemede önce isim listesi yapmıştık. İkimizin hoşuna giden isimleri yazıyorduk. Ve şansa erkek ismi sadece bir tane vardı o da Aras. İşte cinsiyeti öğrenince başladı ben Efe istiyorum die. Benim şahsi düşüncem Efe ismini pek beğenmiyorum. Ama illa inadına giriyor konuyu kapıyorum sinirlerim bozulmadan diyorum neyse daha vakit var. Konu acılınca yine Efe, Efe, Efe olucak ben Efe istiyorum diyor. Bir de ben istemeyince trip atıyor diyorum ki ilk çocuğumuz Aras olmasın tamam ama Efe istemiyorum ortak bir şeye karar verelim yok yine aynısını tekrarlıyor. En sonunda bıktım dedim tamam ne istersen onu koy Rabbim nasip ederse bir sonraki çocuğumuzun adınıda ben koyucam konuyu kapadım. Sonuçta yavrumun ismi Efe de olsa Hamit vs. de olsa seviem her türlü. Ama işin garibi şimdi ne olucak çocuğun adı neye karar verdin die soruyorum Arasta güzel aslında diyor. Bu adamlarla hiiiç uğraşılmaz valla 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kesinlikle herkeste bi fikir
Maalesef kuzum 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim eşimde aynı. Daha cinsiyet belirlemede önce isim listesi yapmıştık. İkimizin hoşuna giden isimleri yazıyorduk. Ve şansa erkek ismi sadece bir tane vardı o da Aras. İşte cinsiyeti öğrenince başladı ben Efe istiyorum die. Benim şahsi düşüncem Efe ismini pek beğenmiyorum. Ama illa inadına giriyor konuyu kapıyorum sinirlerim bozulmadan diyorum neyse daha vakit var. Konu acılınca yine Efe, Efe, Efe olucak ben Efe istiyorum diyor. Bir de ben istemeyince trip atıyor diyorum ki ilk çocuğumuz Aras olmasın tamam ama Efe istemiyorum ortak bir şeye karar verelim yok yine aynısını tekrarlıyor. En sonunda bıktım dedim tamam ne istersen onu koy Rabbim nasip ederse bir sonraki çocuğumuzun adınıda ben koyucam konuyu kapadım. Sonuçta yavrumun ismi Efe de olsa Hamit vs. de olsa seviem her türlü. Ama işin garibi şimdi ne olucak çocuğun adı neye karar verdin die soruyorum Arasta güzel aslında diyor. Bu adamlarla hiiiç uğraşılmaz valla 😂😂
Adamlar resmen ne dersek tersini yapmak için kendilerini odaklamışlar. Biz vazgeçip onların istediği olsun diyincede onlarda vazgeçiyor bizim istediğimizi kabul ediyorlar😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy hepsi aynı

Tüm sayfalar yüklendi.