Eşimle tartistik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Eşimle tartistik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,060 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Eşimle tartistik
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım Allah başka dert vermesin.insallah iyi olursunuz. Benimde eşim kız olacağını öğrendiğimizde ismini sen koy dedi ben bişey söylesem bu kimin ismi diye beni sorgulayacaksın buluttan nem kapacan gerek yok dedi. Kaynanam da benim ismim olmasın ben sevmiyorum dedi sevse de koymıcaktım zaten de 😂 sonuç olarak benim dediğim oldu.😂

Canim bence isim için felan tartışmayın sağlıklı olsunlar da isim bı murattir ben isme hiç takilmam babasının adı aliydi Ali'nin yanına güzel bir isim bulalım babamın adını koyucam dedi tamam dedim han ismini bulduk Alihan koyduk .inşallah orta yolu bulursunuz 🙏ama isim için felan huzurunuzu kaçırmayın derim

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Bebeği anne taşıyor . Onun canı kani ama ondan başka herkes söz sahibi. Eşimle bende hamile kaldigimdan beri kavga ediyorum. Üvey kaynanam kayinbabam koyacağım ismi beğenmiyor laf ediyor eşim karşı çıkıyor bana yine tabi. Ama kimse kusura bakmasın o benim kızım onu aylarca ben karnimda taşıyorum o benim yoldaşım 😀hepsinin canı cehenneme ben koyucam adını inattt. Asla pes etme sende o senin evladın tabi babasının da 23 kromozomluk payı var ama her işi anne yapıyor sonuçta 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar