Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,513 kez görüntülenmiş, 114 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşiniz aynısını yapsa tavrınız ne olurdu
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülnihal

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İşte o bunları biliyor Youtube dan video izledi onları uyguladı tamamen silme yapıyorum dedi çünkü bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir defa evlendi ayrıldı eşim benim de ilk evlilgiim ondan mı umursamıyor beni bı defa boşandım diyip tutacağına yuvasını daha rest çekiyor ya görseniz ukala tavrını öpün de başınıza köyün valla o eşine değer veren kocalarınizi böyle adamlar da var bakın işte iki gözüm iki çeşme gecenin bu saati karninda bebeği olan biri daha dayak Aticam diyor

Bildiğiniz bakan hoca falan varmı ki internette ücretsiz arayıp sorabilecegim bu adamı kendime bağlamam lazım her namazda dua ediyorum saygısı sevgisi artsın bana diye ama bu kaçıncı uzmesi ☹️
Ya kardeşim inanma hacı ya hoca ya gece abdest al Teheccüd namazi kıl Allah tan iste seccade de rabbimle arana aracı koyma yıl olmuş 2022hala böyle saçma sapan şeylere inanmayın TV de haberlerde hoca hem kadına h kocasına tecavüz etmiş daha geçenlerde genç bı kadını kocası sırf hocaya uymuş sende 3harfli var diye sırtına 100sopa vurmuş öldür Muş biraz aklınızı kullanın sen rabbimden iste o seni gören duyan sen hamilesin senin duan kabul olur ağlayıp internet te hoca arayacagina kadar kalk abdest al Teheccüd namazi kıl ellerini aç semaya rabbim yardım et bana eşime hidayet ver evime huzur ver de Ayetel Kürsi Felak nas oku sirkeli suya evini temizle kapı pencere sil evde bakara suresi aç dinle yapmayın Allah aşkına hoca ya gitmeyi sil aklından sakın babanın evine gitme her ailede ne sorunlar oluyor yeni evlenmissin belki nazar vardır duanı aç kendin oku eşinde asker mis asker eşleri sana burada yazar kim bilir ne sıkıntısı ne sorunları var hamile halinle nereye gideceksin yuva yıkmak çok kolay yapmak zor kardeşim

E

Ezoleyli

Guest
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Üzülerek okudum yazilanlari. Lütfen kadinlar kendinizi böyle erkeklere ezdırmeyin. Ailenin yanina gitmelisin guzel kardeşim. Sizi boyle uzgun görduklerinde vicdan yapip yumusayacaklarini da beklemeyin, daha cok cirkinlesirler. . Ayrica akilli ve saglikli bir erkek anası, yeni evli ogluyla hergun 1 saat konusmaz. Mantikli bir evli adam da annesiyle bu kadar uzun konuşmaz. Bu da hic sağlıklı degil.Böyle bir adamin yaninda ben durmazdim. SeN de durmamalısın. Hatta bir sure sana ulasamasin. Ailenle yüzlesmek zorunda kalsın. Yaptiklarini, sana saygisizca tavırlarını ailene anlat. Aileler boyle günler icin var. Bugun sineye cekip hele de ailesinin yanina gidersen buyuk sıkıntilar yaşatır sana. Cok zor olacak ama bugun zorlanman gerek.Umarım kendinde bu gücü bulursun.

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba iyi geceler gece gece çok saçma bı konu olucak ama ne olur bı bakın birazcık fikir verirmisiniz,eşim telefonundan bütün resimlerimizi sildi tanisma,nişan,kına,düğün dedim ki niye siliyorsun başka yerde yok hatta sadece onda olan nikah resimlerimizi bile.Sen karisamazsin sen kimsin falan deyip kavga çıkardı güzelce söyledim silme anılarımızı diye anı yaşadık diye bı ömür kalacak değil ya dedi küstahça krize girdim resmen sinirden ağladım sizce ben mi abartıyorum yoksa bu konu bana değer vermediğini mi gosteriyor ben anlamıyorum 6 ay oldu insan nasıl kıyar da siler dugun kına resimlerine dansına kadar her ayrıntıyı sildi Cok sinirliyim doğru ne şuan ondan ayrı odada yaticam diye kalktım ağlaya ağlaya ☹️
Usb yada hard disk e neden telefonunuz doldugunda yuklemiyorsunuzda siliyorsunuz ben onu anlamadim..bilgisizlik mi yoksa kasti yapilmis birsey mi cok sasirdim dogrusu.. erkek öküzlugunde son nokta sanirim..

Hiç normal gelmedi bana canım ben eşimle 2016 da tanıştım 5 sene önce attığım fotoğraf videoya kadar bı hafıza kartına saklamış hatta geçen izledik baktık dedim manyak sil şunları çok çirkin çıkmışım dedim güldük .yani onlar bı anı nasıl silinir ki sen üzülme yinede canım ay bu böyle olan erkekleri karısına boyle davrananlari bı kaşık suda bogasim geliyor valla

Didem

Kayıtlı Üye
rank
Bu kdr lafı söyleyen birinın resımlerne mı uzulyorsun. Evlendkten snra genelde erkekler elde edyorlar ya degsyolr kendı ozlerme donyorlar yuzunu gosteryorlar. Bırak usteleme ne halı varsa gorsun sen uzuldgkce kendnı bısey sanıcak bnce tam tersı davran hatta oyna yanı gerekrse. Babanın evınefelanda gtme gıdecek bırı varsa oda kendıdır

Mügee26

Kayıtlı Üye
rank
Al karşına de ki çocuk olunca boşanalım. Madem beni istemiyorsun ama çocuk senin ben babamın evinden getirmedim ikimizin çocuğu de. Anlaşmalı boşanırız de nafaka iste çocuğuna nafaka iste kendin için maddi ve manevi tazminat iste. Kimse zarar görmesin sen yoluna ben yoluma de.

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim allah eşine hidayet versin çok üzüldüm Allah sana sabır versin çok zor sana böyle davranan biadamla bi hayat gecirmek nefret ediyorum boyie erkeklerden😡😡

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Uzman canım

Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Bende anlamıyorum boşanmaktan kaybetmekten zerre korkmuyor ne zaman olgunlasacak ne zaman oturacak evliliğim kendi kendimi iyi etmek ten okadar yoruldum ki akşam işten geliyor konuşmuyor sessiz ve yemek yiyor hemen annesini arar bı saat konuşur her akşam rutin hayat beni haftada bı gün arzuladığında gelir yanina koltuğa onun dışında evde asker arkadaşı gibi ben bişey anlatırken bı sus bi dakka der hep kendimi düzeltmeye çalıştım acaba ben mi abartıyorum acaba sorun bende mi diye ama gördüm ki adam benden kaçıyor resmen beni yok sayıyor bu yaşadığım evlilik olamaz ya

Şimdi siz olsanız nasıl tavır takinirdiniz hiç birşey olmamış gibi yarina uyanmak sinir bozucu ama küsmek de işe yaramıyor onun işine geliyor onunla konusmamam
Bu fotoğraf meselesi değil canım daha yeni evlisin ve hamilesin birden bire olan bişeyde değil anlaşılan evlenir evlenmez değişmeye başlamış ama nedenini anlamak zor severek evlenip neden böyle davranırlarki zamana bırak herşey olacağına varır umarım😑

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Bu işte var bir bit yemi kıyafetlerinne iyice bak yatağınıza bak altını üstüne getr bu birden bire olacak bsy değil bak bizim bi tanıdığa büyü yapılmıştı düşün adamın arabasına bile muska koymuşlar kadın demiş kocam yüzüme bakmıyordu o derece

Tüm sayfalar yüklendi.