Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Eşinizin ihanetini aff etdinizmi?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,764 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Eşinizin ihanetini aff etdinizmi??
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Canım madem ki bu durumu kabullendin öncelikle eşine taşınmak istediğini söyleyeceksin tüm sosyal medya hesaplarını kapatmasını sonrasında eski tüm numaralarını kapattirip yeni numara açmasını yoksa onu affetmeycegini sindiremeyecgini söyleyeceksin kabul etmezse bir kaç günlüğüne annene git gözü korksun ha korkmadi mı boşa gitsin .
Katılıyorum🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım madem ki bu durumu kabullendin öncelikle eşine taşınmak istediğini söyleyeceksin tüm sosyal medya hesaplarını kapatmasını sonrasında eski tüm numaralarını kapattirip yeni numara açmasını yoksa onu affetmeycegini sindiremeyecgini söyleyeceksin kabul etmezse bir kaç günlüğüne annene git gözü korksun ha korkmadi mı boşa gitsin .
Gitmiş zaten canım adamı o bile durdurmamış ki 🤦🏻‍♀️. Tek çözüm cidden boşanmak öyle biri ile yaşanmaz

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biliyormusunuz böyle söyleyeyim size. Onlar zaten kaç yıllardır komşular. Küçüklükden tanıyor onu. Nişanlandıgımızda eşimle sevgili deyildik abıamın kaynı . Eşim denilen adam o zamanlar o da boşanmış onunla yatıb kalkdıgı için binevi ondan ayırmak için evlendirmişler. Bende sonradan öyrendim . Ama nişanlıyken sevdik bir birimizi. Ama zaten 6 yıldır hep oni görüyoruz dip dipe evler düşünsenuze. İşte hal böyle olunca bizde büyük kavga etdik kaç ay konuşmadık ayrı yatdık o da ona işte yazmış felan başlamış işte 4 ay sonra öyrendim bitdiyini söylüyor bide bana ne diyor biliyonuzmu nolsun konuşdum onunla inla konuşmam seni sevmiyom demek deyilki. Ben çok yüklendim işte yoruldum derdini konuşuyomuş guya haspam. Ne bileyim boşanmak o kadar kolay olsaydı 1 dakka dyrmazdım zaten her gün o orospunun sesini duyub görüyom psikolojim bozuluyor. He bide ben kaynanamla oturuyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten ondan bi qram bişey istemiyorum ama çocuklar onu çok seviyor onlara ilgili baba.

Biliyorum zaten sevgi bitdi de kururum el vermiyor yapıcak diye. Yoksa umrumda olmaz çocuklatna baksın yeter. Ama ezilmek istemiyorum zaten söylüyirum her gün her defa yüzüne diyom şerefsizzsin diye.

Yo hayır 15 yıldır komşular

Ya inan hiç öyle bişeye inanmazdım önce oldu gutdi 3 çocugumuz var diyordum yapmaz beni seviyor felan ne de olsa orospu oldugunu biliyor da kendini öyle küçültmez diyordum ama hepten şerefsizmiş kaç defa yakaladım öyle konuştü yemin felan inanmadım bi gün namazda dua etdim bana ihanet ediyorsa öyreniyim kim diye yeminle 1 hafta dolmamış öyrendim. Allah beni seviyor ama napicam bilmiyorum

Biliyorum zaten sogudum. Naparsa yapsın şerefsiz. Umrumda diyil sevmediyimide biliyor. Bazen sıkılıyor üzülüyor bi defasında gpzleri doldu. Yalnış yapdım yeni sayfa açalım falan. Tabi ben inanmıyorum. Bu kadar şeyi görmemezlikden geldim ama yetdi

Tiktoku sildi yeni nuçarasını kırdı telfonunuda ben kırdım. O numarası da iş numarası onu da kaç yıllardı kullanıyor onu kıramaz. Zaten söyledim bi daha yakalarsam srni mahalleye rezil eder sonra giderim diye biliyor deliyim yaparım.

Zaten ondan bi qram bişey istemiyorum ama çocuklar onu çok seviyor onlara ilgili baba.

Biliyorum zaten sevgi bitdi de kururum el vermiyor yapıcak diye. Yoksa umrumda olmaz çocuklatna baksın yeter. Ama ezilmek istemiyorum zaten söylüyirum her gün her defa yüzüne diyom şerefsizzsin diye.

Yo hayır 15 yıldır komşular

Ya inan hiç öyle bişeye inanmazdım önce oldu gutdi 3 çocugumuz var diyordum yapmaz beni seviyor felan ne de olsa orospu oldugunu biliyor da kendini öyle küçültmez diyordum ama hepten şerefsizmiş kaç defa yakaladım öyle konuştü yemin felan inanmadım bi gün namazda dua etdim bana ihanet ediyorsa öyreniyim kim diye yeminle 1 hafta dolmamış öyrendim. Allah beni seviyor ama napicam bilmiyorum

Biliyorum zaten sogudum. Naparsa yapsın şerefsiz. Umrumda diyil sevmediyimide biliyor. Bazen sıkılıyor üzülüyor bi defasında gpzleri doldu. Yalnış yapdım yeni sayfa açalım falan. Tabi ben inanmıyorum. Bu kadar şeyi görmemezlikden geldim ama yetdi

Tiktoku sildi yeni nuçarasını kırdı telfonunuda ben kırdım. O numarası da iş numarası onu da kaç yıllardı kullanıyor onu kıramaz. Zaten söyledim bi daha yakalarsam srni mahalleye rezil eder sonra giderim diye biliyor deliyim yaparım.
hiç kadınla konuştun mu yani kocan hakkında yani ben dayanamaz gider kapısına dayanırdım kendini ezme canım vallahi bak benim görümcem var oda aynı senin durumunda 5 oğlu var sırf çocuklarım ićin kalıyorum diyor kocası òyle pislikki konuştuğu kadından çocuğu bile var nasıl dayanıyor ben anlamıyorum ama sen kendini göster neler yapabileceğini gòrsünler senin kimseye ihtiyacın yokki sen herşeyi yapabilirsin kendine güven

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
hiç kadınla konuştun mu yani kocan hakkında yani ben dayanamaz gider kapısına dayanırdım kendini ezme canım vallahi bak benim görümcem var oda aynı senin durumunda 5 oğlu var sırf çocuklarım ićin kalıyorum diyor kocası òyle pislikki konuştuğu kadından çocuğu bile var nasıl dayanıyor ben anlamıyorum ama sen kendini göster neler yapabileceğini gòrsünler senin kimseye ihtiyacın yokki sen herşeyi yapabilirsin kendine güven
Ah ah böylelerinin ömründen alıp rabbim hayvanlara versin cidden ya 🤦🏻‍♀️

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ben mi yanlış düşünüyorum anlamıyorum ben öi fevriyim eşim beni bir kere aldatacak illa yatması gerekmiyor ve ben buna çocuğum var diye göz yumacağım 🤦🏻‍♀️ bu kadar gurursuz olamıyorum ne yazık ki 🤦🏻‍♀️. Hayır arkadaşı da anlamıyorum nasıl seni aldatan biri ile sırf o kadına gidecek diye adamın koynuna girebilirsin 🤦🏻‍♀️ belki seninle beraber olduğu her gecenin sabahı o kadınla gülüp eğleniyor ? Belki arkandan konuşup senin adına gülüyorlar abi birazcık daha geniş kapsamlı düşünün ya

Kaç kez affetmesi lazım peki ? Kaç kez affedip olayı kapatmış her seferinde daha beter yakalamış adam sırf kadınla konuşmak için hat almış ya 🤦🏻‍♀️
Tüm mesajları okudum cnm okadar söylediğin herşeyde haklısın ki aakadasa yazicak bişey bulamadım tüm düşüncelerimi birer birer dökmüşsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Tüm mesajları okudum cnm okadar söylediğin herşeyde haklısın ki aakadasa yazicak bişey bulamadım tüm düşüncelerimi birer birer dökmüşsun
Haklı olmak keşke bir işe yarasa valla eşini aldatan erkeklerin hepsinin Allah belasını versin . Ne diyim ki ben bile arkadaş yazdıktan sonra sinirlendim yani o nasıl sabrediyor anlamış değilim 🤦🏻‍♀️

Öncelikle hepiniz haklısınız. Bende biliyorum her şeyi. Sırf o çocuklar için henüz bekliyirum delil toplayıp isbat edib el aleme sonra gidcem. Senin gibi şerefsizle çocukkarmı büyütmiyicem diycem.
Hayır kadınla konuşmadım. Ama işte dip dioeyiz kavgalarmıza şahit oldu zaten kulagı bizim evde bende küfür etdikce etdim. Yani mahalle onun ne mal olduginu biliyor. Ama benim eşmi bilmiyorlar. Zaten bogazma kadar doluyum. Yapacagımı biliyorum. Dün tartıştık. Yalnız kalmak istemiş parka gitmiç yürümüş ne bileyim eve geldi yalnız mutfakta oturdu falan sonra yataga geldi bende sırtımı dönük uyuyrdum benden ne istiyorsun dedi ne vereniyorum sana dedi. Bende sen benden öyle bişey almışsınki onu hiç bizaman veremiceksin dedim. Fönüp uyudum o da bir söz demedi sadece bu işin sonu hayr deyil dedi bende qayet iyi biliyorum dedim
Şimdi nolucak bilmiyorum Allah yardmcm olsun offf.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar