Eşinizle aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Eşinizle aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,520 kez görüntülenmiş, 142 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eşinizle aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Peki neden böyle kuzum bı sorsan mesela biz neden diğer evli insanlar gibi değiliz diye.
Bide maşallahın var yani daha nasıl bir şey bekliyor ki gelip sarılmak için vs
Hep bi bahanesi var yok hamilesin, kendi doktoruma sordum eşimde yanımdaydı cinsel ilişkiye girsek bi sorun olur mu dedim oda dedi ki evet birlikte olabilirsiniz dedi. Oda bunu duydu ve bi kaç kere benim istediğimle birlikte olduk ona sorsan korkuyor, şimdi doğum yaptım ona sorsan dikişlerin hala iyileşmedi hep bi bahanesi var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hep bi bahanesi var yok hamilesin, kendi doktoruma sordum eşimde yanımdaydı cinsel ilişkiye girsek bi sorun olur mu dedim oda dedi ki evet birlikte olabilirsiniz dedi. Oda bunu duydu ve bi kaç kere benim istediğimle birlikte olduk ona sorsan korkuyor, şimdi doğum yaptım ona sorsan dikişlerin hala iyileşmedi hep bi bahanesi var
Tamam düşüncesi güzel de bir erkek olarak. Ne bileyim yani sen ve doktorun bile bir sorun yok derken hala ötelemesi saçma

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Umarim herşey istediğin gibi olur bebek nasıl sen nasılsın toparlandiniz mi anladığım kadarıyla gebelik doğum problem olmamış zaten varmış böyle bir problem istemen gayet doğal. Erkek isteyince doğal da kadın isteyince mi ayıp konuşun canim sebebini sor olmadı bir piskolaga gidin İki kelime yazdırma di huzursuz bugün kızım 😘😘
Çok şükür topladık canım kendimizi iyi diyelim iste sen nasılsın iyi misin 😇 valla bende psikoloğa götürmeyi düşünüyorum biliyor musun eşimi neden böyle inan bilmiyorum

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲
Canımsın seni okadar iyi anlıyorum ki benimle eşimin arasında da 10yas var ben hep özel geceler falan yapardım birlikteyken eşim hiç romantik değil ben o ve onunla bu konuyu konuştum ne istiyorsun elini sıcak sudan soğuk suya sokturmuyorum her istediğin oluyor kim senin gibi şartlarda yaşıyor diyo ama ben onun la vakit geçirmek ilk sozlendigimiz gibi olmasını istiyorum önce bana dediki bende sorun yok sende sorun var inandım biliyormusun kendimi önce kadın dogumcu da buldum gittim doktora senin burada yazdık karının aynısını anlattım doktor da bana dediki senin hiç bir sorunun yok eşin de sorun var sana yakın davransa biraz ön sevişme olsa senin hiç bir sorunun yok dedi ama beni gör yatak odasını mumlar masaj yağları kırmızı çarşaf lar jartiyer ler özel geceler ama adam hep benden bekliyor su psikologla bile bu durumu konuştum. İnan sende sorun yok eşinin değişmesi gerek eşin le birlikte bakırköy de newroz bölümü var dedi oraya çift olarak gelmeniz gerek dedi ama eşim gelmedi tabiki bende sorun yok sorun sende diyordu eğer eşin kabul ederse bakırköy de Mazhar Osman da newroz bölümü var çift olarak gidebilirsin canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür topladık canım kendimizi iyi diyelim iste sen nasılsın iyi misin 😇 valla bende psikoloğa götürmeyi düşünüyorum biliyor musun eşimi neden böyle inan bilmiyorum
Bence de götür belki sana söyleyemedi bir şeyler vardır yani bunu kötü yada yanlış anlama belki bir korkusu vs gibi en azından bir uzman görüşü daha farklı olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım artık bende onu istemiyorum o beni kaybettiğin farkında bile değil açıkçası kafam atıcak diye korkuyorum yoksa çok kötü olacaz susuyorum o yüzden
Rabbim yardımcın olsun kuzum sabır taşı bu sende haklısın sonuç olarak bir süre sonra çatlıyor rabbim hakkınizda hayırlısını nasip.etsin 🤲🏻

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın seni okadar iyi anlıyorum ki benimle eşimin arasında da 10yas var ben hep özel geceler falan yapardım birlikteyken eşim hiç romantik değil ben o ve onunla bu konuyu konuştum ne istiyorsun elini sıcak sudan soğuk suya sokturmuyorum her istediğin oluyor kim senin gibi şartlarda yaşıyor diyo ama ben onun la vakit geçirmek ilk sozlendigimiz gibi olmasını istiyorum önce bana dediki bende sorun yok sende sorun var inandım biliyormusun kendimi önce kadın dogumcu da buldum gittim doktora senin burada yazdık karının aynısını anlattım doktor da bana dediki senin hiç bir sorunun yok eşin de sorun var sana yakın davransa biraz ön sevişme olsa senin hiç bir sorunun yok dedi ama beni gör yatak odasını mumlar masaj yağları kırmızı çarşaf lar jartiyer ler özel geceler ama adam hep benden bekliyor su psikologla bile bu durumu konuştum. İnan sende sorun yok eşinin değişmesi gerek eşin le birlikte bakırköy de newroz bölümü var dedi oraya çift olarak gelmeniz gerek dedi ama eşim gelmedi tabiki bende sorun yok sorun sende diyordu eğer eşin kabul ederse bakırköy de Mazhar Osman da newroz bölümü var çift olarak gidebilirsin canım
Ne yapıyorlar canım orada psikolog mu orası

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapıyorlar canım orada psikolog mu orası
Evet canim psikologlar bı liste var ama isim yazdırmalisin internet ten numarasını al canım Bakırköy Mazhar Osman ruh sağlığı hastanesi newroz bölümü oranın numarasını al onlar muayene tarihleri veriyor canım ezbere gitme sakın benim eşim gelmedi gidemedim ama sen inşallah gidersin canım oranin numarasından randevu alırsan en azından onlar seni aydınlattır

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bir anlık bir bunalimdir olabilir eşler özelikle doğum sonrası eşlerine yaklaşmaya cekinebilirmis normalmiş yani böyle birşeyse düzelir konuşman lazım yoksa çözüm bulamazsın

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim psikologlar bı liste var ama isim yazdırmalisin internet ten numarasını al canım Bakırköy Mazhar Osman ruh sağlığı hastanesi newroz bölümü oranın numarasını al onlar muayene tarihleri veriyor canım ezbere gitme sakın benim eşim gelmedi gidemedim ama sen inşallah gidersin canım oranin numarasından randevu alırsan en azından onlar seni aydınlattır
Tamam canım denicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar