Eşinizle aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Eşinizle aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,524 kez görüntülenmiş, 142 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eşinizle aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel biri olduğumu bana hissettirmiyor bi kadın sevilince çicek açarmış ben evlendiğimden beri bunalımdayımseverek evlendin gal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok güzel biri olduğumu bana hissettirmiyor bi kadın sevilince çicek açarmış ben evlendiğimden beri bunalımdayım
Severek evlendin galiba kuzum

Çok güzel biri olduğumu bana hissettirmiyor bi kadın sevilince çicek açarmış ben evlendiğimden beri bunalımdayım
Severek evlendin galiba kuzum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum peki bebeginize karsi nasıl seviyor ilgileniyor mu yoksa amaaannnn nerden oldu bu cocuk mu diyor merak ettim🤔 birde cinsellik anlaminda da bazi erkekler sevmiyor yatak olaylarini kendinle alakali degildir sakin oyle dusunup kendini üzme canim benim
İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲

Bir anlık bir bunalimdir olabilir eşler özelikle doğum sonrası eşlerine yaklaşmaya cekinebilirmis normalmiş yani böyle birşeyse düzelir konuşman lazım yoksa çözüm bulamazsın
Vala benimkide biraksan hergun yapacak vala bunalyorum bazen🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sorun zaten güzel olman. Kendisini senden aşağı görerek sana ilgi sevgi göstermeyip sendeki özgüveni mahvetmeye sadece ona bağımlı kalman için çalışıyor ama çok yanlış Yolda. Okurken benimki gözümün önüne geldi ben 25 eşim 35 yaşında bu platformda sürekli derim bir evde iki yabancı gibi yaşıyoruz ablamın çevremin evliliklerine bakıyorum ağlaya ağlaya onları izliyorum ama elden bişey gelmiyor adamlar kafasında bişeyi çizmiş o çizgiden çıkamıyorlar. Ne kadar konuştumsa fayda etmedi şu 2 aydır bebek sayesinde kıskançlıktan benimle yarışıyor ona bile razı oluyor insan sonuçta konuşuyor ilgileniyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum peki bebeginize karsi nasıl seviyor ilgileniyor mu yoksa amaaannnn nerden oldu bu cocuk mu diyor merak ettim🤔 birde cinsellik anlaminda da bazi erkekler sevmiyor yatak olaylarini kendinle alakali degildir sakin oyle dusunup kendini üzme canim benim

Vala benimkide biraksan hergun yapacak vala bunalyorum bazen🙄
😂ne kadar kaldı cnm hepimiz doğduk bi sen kaldın

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲
Her erkek bir olmuyor demekki canım ben 31 yaşımdayım eşim 29 ona kalsa her gün ister ama beraber vakitde geçirelim diye haftada 2 ancak fırsat buluyoruz zaten ben kendimi tam veremiyorum bizdede ama doğumdan sonra daha iyi olur umarım biz sürekli birbirimize dokunup sıkıyoruz falan yani hep merak ediyordum herkeste böylemidir diye 😅 açıkçası bekarken bende eve girmezdim ama artık aynı ortamlar yok iş ev gitmek istesem yer olsa eşim bişey demiyo zaten hadi beraberlik konusundada değişmesi gerek en azından yeni evlisiniz güzrl bir kızsın bebişinizde olmuş seni sevmesi lazım dokunarak çok güzel bir duygu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar