Eşinizle aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Eşinizle aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,628 kez görüntülenmiş, 142 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Eşinizle aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Sabırlı ol canim insallah gecici bi süreçtir 😣 pek yas farkiyla da sanki alakali degil ben 25 yasindayim esim 38 yaşında ama cinsellik konusunda baya istekli. Sen üzülme canim benim belki geçici bi durumdur kac yillik evlisin
1 sene oldu canım evleneli aramızdaki yaş farkından şüpheleniyorum ben
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkeklerde 35 -40 yas sendromunu arastirmani tavsiye ederim.. bir uzman gorusu yada yardimi alabilirsiniz bu konuda.. aranizdaki yas farki senin hayata bakis acinla esinin bakis acisi arasinda fark yaratiyor ustelik bu sekilde sendromlarlada yazdiginiz gibi cekilmez bir hale geliyor :(
Psikoloğa götürmeyi düşünüyorum kendisini bende

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
🥲bende farksızım zaten canım çok sıkıldım artık bu durumdan inan şeytan vesvese veriyor bana basen böyle cıldırıyorum ya Allah ya sabır diyorum

Evet canım severek evlendik ikimizde

Bebişi zaten ilk baştan beri istiyor seviyor bakıyor benden kendinden daha ilgi gösteriyor bebekle alakalı değil ki ikimiz anlaşamıyoruz
Kuzum Allah'a sığın ve sabret inan ben burda nasıl evlendiğimi evliliğimin nasıl ilerlediğini anlatsam herkes şaşkınlık içinde okur ve hiç düşünmeden boşan der. Bende şuan hamileyim kendime arkadaş doğuracağım Allah'ın izniyle sende öyle düşün minik kankilerimiz var bizim boşver kocayı 😁

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum Allah'a sığın ve sabret inan ben burda nasıl evlendiğimi evliliğimin nasıl ilerlediğini anlatsam herkes şaşkınlık içinde okur ve hiç düşünmeden boşan der. Bende şuan hamileyim kendime arkadaş doğuracağım Allah'ın izniyle sende öyle düşün minik kankilerimiz var bizim boşver kocayı 😁
Umursamıyorum bile inan kaç haftalıksın Allah nasip ederse 😇

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲
Beterin beteri vadir ben esimin bana dokunmasino bile istemiyorum o kadar ki sogugum ona karsi ama o biraksan affedersin her Allahin gunu birlikte olmak ister ama ben tiksiniyom resmen Allahtan. Surekli calistigi icin santiyede kaliyo 6 yildir evliyim bekar hayati yasiyom evlimiyim bekarmiyim bilmiyorum ama birlikte yasamkta istemiyorum uzak yasayincada bekar gibi cocuklarimi tek buyutuyorum her derdimi kendim hallediyom allak bullak bi durumdayim artik ne istedigmi bile bilmiyorum sen en azindan sana dokunmasino istiyon bende oda yok 😔

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum oldu 47 48 gün oldu hemen hemen kendimi çok yoklukta hisseddiyorum. Benim yaşım 23 eşim 35 yaşında ilk kızımız, çocuktan dolayı vakit bile ayıramaz olduk birbirimize gerçi çocuk yokken de benim eşim biraz kendini çekiyordu, ben isteyince birlikte oluyorduk oda söylene söylene evleneli daha 1 sene oldu toplasan 20 kere birlikteliğimiz yok evlenir evlenmez hamile kaldım, hamilelik sürecim de korktu benimle birlikte olmaya herşeye tamam dedim ama doğum oldu herşey aynı artık birlikte bile olmak istemiyorum sevilmek istiyorum, dokunulmak istiyorum. Yani sonuçta eşim, eşime diyorum sadece dinliyor sorunumu anlatıyorum bende kadınım dokunulmak sevilmek istiyorum diyorum tamam birlikte olmayalım ama cilveleş benimle en azında ben ona da razıyım ama malesef ki öyle bişey de yok bende çok yoruldum artık ona bişeyler anlatmaktan kendimi 30 yaşında dul bi kadın hisseddiyorum. morelim çok bozuluyor bazen cidden çocuğum da alıp gitmek istiyorum bu evden de ondan da çocuğu bile hakettiğini düşünmüyorum. Eşime sorsan eşim yediğim içtiğin önünde her istediğin oluyor kafasında ben ana baba evindeyken de yediğim içtiğim benim önümdeydi daha rahattım hatta eve girmezdim gezmekten evlendim çocuk oldu adam yüzümüze bakmıyor. Kusura bakmayın kızlar biliyorum diyeceksiniz ki senin özel hayatından bizene ama kimseye anlatamıyorum o kadar doluyum ki herşey üstüme geliyor, dertleşmek istedim sadece 🥲
Herkes burda dertleşiyo insan tanımadığı ömründe görmiyecegi yada gorupte kim olduğunu bile bilmediği kişilere daha rahat anlatiyo derdini misal benim eşim de öyle ben istemeden yanıma yaklaşmaz 3 çocuğu doğurdum 40 çıkmadan yanıma yaklaştı olmaz dedim 3 ay oldu dahada yanıma yaklaşmadi dogumdan 2 ay öncesi en son ilişkiye girmişiz dahada yok bende inat ettim dahada ben śoylenicem o nezaman isticek onu merak ediyorum açıkçası

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Beterin beteri vadir ben esimin bana dokunmasino bile istemiyorum o kadar ki sogugum ona karsi ama o biraksan affedersin her Allahin gunu birlikte olmak ister ama ben tiksiniyom resmen Allahtan. Surekli calistigi icin santiyede kaliyo 6 yildir evliyim bekar hayati yasiyom evlimiyim bekarmiyim bilmiyorum ama birlikte yasamkta istemiyorum uzak yasayincada bekar gibi cocuklarimi tek buyutuyorum her derdimi kendim hallediyom allak bullak bi durumdayim artik ne istedigmi bile bilmiyorum sen en azindan sana dokunmasino istiyon bende oda yok 😔
Ama ben 1 senelik evliyim 🙁 sen 6 senedir rabbim daha uzun ömürler versin 😇 acaba benim yaşım 23 olduğu için mi bu kadar istekli oluyorum kanım mı kaynıyor yani ondan mi böyleyim sence

Tüm sayfalar yüklendi.