Eşinizle nasıl tanıştınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GüzelAnne🤰🏻🥰 tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,642 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız
Konbuyu başlatan GüzelAnne🤰🏻🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sana sabır versin Allah yardımcın olsun kuzum bebişinle sağ salim kavuşursunuz inşallah. Rabbim eşinede akıl fikir hidayet versin.
Amin inşallah canım ama artık ben onun düzeliceğine inanmıyoum benim onun peşinde taksilere harcadığım paranın haddi hesabı yok karnım burnumda hep peşinde koştum bişilere engel olmak İcin ama anlamıyor Bi memleket benı anladı da o anlamadı😏düzelmesinde istemem artık bıktım herseyden☹️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım ama artık ben onun düzeliceğine inanmıyoum benim onun peşinde taksilere harcadığım paranın haddi hesabı yok karnım burnumda hep peşinde koştum bişilere engel olmak İcin ama anlamıyor Bi memleket benı anladı da o anlamadı😏düzelmesinde istemem artık bıktım herseyden☹️
Kıyamam canım yaa 😟😟

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yani insan bi süre sonra vazgeçiyor. Adamın umrunda değil ama sen yuvan için savaşıyorsun ister istemez. Tek başına savaşmakta insanı çok yorar

Serra

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım bende cok yoruldum gücüm kuvvetim kalmadı ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sizler bana kıyamıyorsunuz o benı param parca etti
Allah yardımcın olsun kuzum Rabbim bebeğine, sana uzun ömürler versin öyle hayırsız insanı kafaya takmaya bile değmez. Eminim sen çok güçlü bir kadınsın bununda üstesinden gelirsin

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum Rabbim bebeğine, sana uzun ömürler versin öyle hayırsız insanı kafaya takmaya bile değmez. Eminim sen çok güçlü bir kadınsın bununda üstesinden gelirsin
Amin inşallah canım cümlemize 🤲maalesef güçlü bir kadınım hic kimseye nazlanamadım ömrüm boyunca insan ister ki eşime biraz nazlanım nazım gecsin ben onu yaşayamadım😏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım cümlemize 🤲maalesef güçlü bir kadınım hic kimseye nazlanamadım ömrüm boyunca insan ister ki eşime biraz nazlanım nazım gecsin ben onu yaşayamadım😏
Bende çok şey yaşadım ama şuan bir evde iki yabancı gibi yaşıyoruz mecburi olmadığımız sürece konuşma sohbet olmuyor. Evlilik gibi değil de gurbette bi yabancıyla yaşıyormuşsun gibi. Şimdi bebek olacak az çok düzeldi gibi inşallah ama bendeki ilgi sevgi bitti. Benim ailem arkamda olsaydı çoktan boşanırdım ben

Bende çok şey yaşadım ama şuan bir evde iki yabancı gibi yaşıyoruz mecburi olmadığımız sürece konuşma sohbet olmuyor. Evlilik gibi değil de gurbette bi yabancıyla yaşıyormuşsun gibi. Şimdi bebek olacak az çok düzeldi gibi inşallah ama bendeki ilgi sevgi bitti. Benim ailem arkamda olsaydı çoktan boşanırdım ben
Biz nazlanmak için doğmamışız 😁

Serra

Kayıtlı Üye
rank

Biz nazlanmak için doğmamışız 😁
☹️☹️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar