Eşinizle nasıl tanıştınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GüzelAnne🤰🏻🥰 tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,716 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız
Konbuyu başlatan GüzelAnne🤰🏻🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dediğim gibi o gün orda tanışmadık gece nöbetinden cıktım gündüz uyuyordum o günde benım arkdasım eve sevgilisini getirmiş ben erkek sesine uyandım baktım benımki var kız arkdasım bide kız arkdasımın sevgilisi var bunlar amca yeğen oluyormus ben uykudan uyandığımda sinirli biri olurum kendım uyanmazsam sese gürültüye uyanırsam baktım bunlarda oyun oynur evde kapıdan baktım arkadaşm özür dilerim seni uyandırdık dedi o ara sevgilisi bana slm verdı bende mrb diyip gittim geri yattım yine sohbet edip tanışmadım eşim sonra iş yerimi falan öğrenmiş arkadaşmdan hemen hemen hergün iş yerime gelirdi kendini gösterirdi bana slm verirdi konusmaya calısırdı falan rahatsız olmustum tokat atmıştım ona iş yerimde gitti uzunca bir süre bir daha görmedım sonra kız arkdasımla ve sevgilisi benımki iş yerime geldi tanıştırdı bizi o gün neyse gel zaman git zaman sadece ben bunu arkadaş olarak görüyorum benımki bana aşık olmus kız arkdasım diyor cocuk senı seviyor istiyor ne istiyorsun sen diyor bende onunla sadece güzel bir arkadaş olablirim sevgili bilmem ne asla dedım benımki 2 yıl peşimde koştu ben bu dönem gittim nişanlandım başka biriyle onunla nasıp olmadı bu Nişanı attıgımı duyunca yine konustugun görüştüğü herkesi bırakıp bana yöneliyor bu zaman icinde galiba 1 yıla yakın zaman geciyor enson dedım hadi deneyim nolcaksa falan bu arada benımki bana aşkını anlatıyor sürekli pencerene balkonuna baktım seni hic göremedım cok gectm evinin önünden dedi biz neyse basladık 2 ay sevgili kaldık sonra direk evlendık biz 1 yıl 6 ay oldu son 6 ay içindede iki sefer aldatıldım ve terk ettım onu😏uzun oldu ama neyse artık☹️
Evlilik nasip kısmet ısı canım bebegınin olacagi varmıs hakkında hayırlısı olur ınsallah gecen de pavyona gittim yazmıstın gercekten mı gıtmıs tın ona da esinle alakalı mıydı

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Twr

Terk mi ettin onu ayrı mısınız yani şimdi ve evli değilsin şuan. Peki şumu anlamadım madem 2 sene peşinden koşmuş 1 buçuk yıl evli olup 6 ay içinde nasıl 2 defa aldatıyor anlamadım. Yani bu nasıl aşıkmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
10 gün kadar falan oldu ben terk edeli Daha resmi olarak boşanmadık erkeklerin aşkı bu kadar işte şuan da 36 haftalık hamileyim her hamile kadın gibi aldatıldım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
10 gün kadar falan oldu ben terk edeli Daha resmi olarak boşanmadık erkeklerin aşkı bu kadar işte şuan da 36 haftalık hamileyim her hamile kadın gibi aldatıldım
Hayatta en korktuğum şeydir hamileyken aldatılmak Rabbim sabır versin inşallah çoğu kadın hamileyken aldatılıyormuş maalesef. Köpekler baba olacaklarına sevineceklerine 5 dakikalık zevk için ordan oraya gidiyorlar

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Evlilik nasip kısmet ısı canım bebegınin olacagi varmıs hakkında hayırlısı olur ınsallah gecen de pavyona gittim yazmıstın gercekten mı gıtmıs tın ona da esinle alakalı mıydı
Gittim aynen eşimle alakalı tabiki

Hayatta en korktuğum şeydir hamileyken aldatılmak Rabbim sabır versin inşallah çoğu kadın hamileyken aldatılıyormuş maalesef. Köpekler baba olacaklarına sevineceklerine 5 dakikalık zevk için ordan oraya gidiyorlar
Cok kötü Bi durum bu halde aldatılmak ☹️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gittim aynen eşimle alakalı tabiki

Cok kötü Bi durum bu halde aldatılmak ☹️
Rabbim sana sabır versin Allah yardımcın olsun kuzum bebişinle sağ salim kavuşursunuz inşallah. Rabbim eşinede akıl fikir hidayet versin.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizle nasıl tanıştınız nasıl evlendiniz kaç yıllık evlisiniz 💕🥰🤗😍
Aynı iş yerinde ikimizde güvenlik görevlisiydik birbirimizi hiç görmemiştik daha sonra öğrendim ki iş yerindeki abiler eşime beni önermiş ben eşime hep abi diyordum 😂😂ama bana açıldıktan sonra o yemyeşil gözlerine vuruldum 😍😍çok zorlu yoldan geçtik 2 sene beraberliğimiz var eşim Kürt ben Karadenizliydim eşimle aramda 10 yaş vardı ailem çok karşı geldi ama Karadeniz kızı pes eder mi allem ettim kullem ettim ailemi ikna ettim şimdi ailem bende fazla sever eşimi😂😂şükür 6 aydır evliyim 5.5 aylık ta hamileyim🤭🤭😂😂Allah'ın izniyle minik prensesimizle yuvamız daha çok şenlenecek 🥰🥰♥️iyi ki eşimi tanıyıp evlenmişim Allah onu başımdan eksik etmesin 🙏🏻♥️♥️

Tüm sayfalar yüklendi.