Eşinizle nasıl tanıştınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GüzelAnne🤰🏻🥰 tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,723 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız
Konbuyu başlatan GüzelAnne🤰🏻🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizle nasıl tanıştınız nasıl evlendiniz kaç yıllık evlisiniz 💕🥰🤗😍
Parkata kuzeni kuzenime laf attı sonra çıktılar ve bir gece onlar konuşurken canım sıkılıyor bana da birini ayarlayın dedim ve kuzeni numaramı verdi eşime neyse iki üç gün konuştuk hiç birbirimizi görmeden birgün eşim resim attı 😂😂ve. Gördüğüm gibi dedim ki çirkin ilk defa çirkin birini sevdim ddm sonuç 2 ay içinde Nisan taktık 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimki biraz karisik canim en buyuk ablam bosandi ve ikinci evliligini gorucu usulu olarak esimin babasiyla evlendi esimde arada babasinin yanina geliyordu ve o siralar ben esime abi diyordum sonra beni aldina karsina bana abi deme dedi iyiki demis 7 sene sevgililik 5 bucuk senedir de evliyiz bi kizim var ikinciye hamileyim oglumuz olacak iyiki evlenmisiz iyiki tanimisim diyorum her gecen gun sevgimiz dahada artti elhamdulillah..
Maşallah 😍Ablan üvey kanananin mi şimdi canm

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Ben seher dasında bakıcılık yapyordum memlekete gelmıstım yanı evıme annem pazara gonderdı alıs verıs yaptıgımda salak salak konusmusdy bende aptal aptal konusmada paran al demdımde akrabamyn yanina geldım pazarcı pazarcı teyzemın kocasynyn akrabasy olsa napıcaksın orda teyzem tanısdırdı teyzemden numaram almıs aradı cok ısrar etdı sevdım sevgılım ol dıe bende cok sevdınmı desem evet cok sevdım dedı bende tmm oo zaman gorucı gonder dedım heman gönderdi. Oysakı ben kendısı kacsın korksun dıe soylemıstım sonra ablamı gorduler onıda buyuk ogluna ıstedıler 4 ay sonra çifte düğün yaptık evlendık Avlyam ıle aynı gunde 11 yıllık evlıyız 3 cocugum var. Cok sukur ıyıkıde evlenmısımş<

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle komşum tanıştırdı ben urfalı o çorumlu akşam geldi sabah nişanlandı 1 haftada evlendim 6 yıldır evliyim
Sibelim bu ne hız maşallah bizim de tanışma evlenme hepsi 52 gün sürdü aynı koyluyuz ama biz çocuklar şehirde büyüdüğümüz için birbirimizi tanımıyordum büyükler aracılığı ile tanıştık beş dk konustuk sadece Şaban'ın dediğini şimşek aşkı 😀😀ile evlendik 15 yıllık evliyiz çok şükür bin şükür mutluyuz Allahım herkesin yuvasına sağlık huzur mutluluk nasip etsin

İbretlik evlilik hikayemi halka arz ediyorum😂😂
Kızlar 2017 yılında büyüük bir depresyona girdim ama riskliyim yani ya kendime zarar verebiliriim yada çevreme sürekli ağlama halindeyim falan. Birgün yine ataklar bastı bana baktım iş kötüye gidiyor aklıma saçma sapan işler geliyor dedim namaz kılıyım ben 😂 sakinleşmek için şükür namazı falan kıldım ya seccadede vakit geçirmeye çalışıyorum yoksa balkonda vakit geçirecem yani😂 neyse kıldım. Tabi ordada ağlama krizleri falan yapıştım seccadeye 2 saat kafamı kaldırmadan dua ettim neyse sonra arkama yaslandım telefonumda arkada koltukta bildirim geldi neden gelip oynamıyorsun diye oyundan bildirim 😂😂
Girdim oyuna baktım arkadaşlar online onların yanına takıldım bu arkadaşların da bir arkadaşı geldi bende de alman bayrağı var simgelerimde döndü ve ilk olarak kim lan bu alamancı dedi 😂 😂 sonra 3 5 10 kere oyundan oynadık somra 1 kre dedi ki seni çok bekledik ulaşamadık sana falan dedi telefonlarımızı aldık sonra 4 ay arkadaş kaldık. Velhasıl 2019 yılında evlendik 2021 de de oğlumuzu kucağımıza aldık. Ben ona hep derim seccadede duamın bu kadar hızlı kabul olacağını bilseydim vallahide çok para isterdim 😂😂😂
Süpersin 😀🤭❤️

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sibelim bu ne hız maşallah bizim de tanışma evlenme hepsi 52 gün sürdü aynı koyluyuz ama biz çocuklar şehirde büyüdüğümüz için birbirimizi tanımıyordum büyükler aracılığı ile tanıştık beş dk konustuk sadece Şaban'ın dediğini şimşek aşkı 😀😀ile evlendik 15 yıllık evliyiz çok şükür bin şükür mutluyuz Allahım herkesin yuvasına sağlık huzur mutluluk nasip etsin

Süpersin 😀🤭❤️
Bacım bende anlamadım Yıldırım aşkına tutuldum heral

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Akrabamin dogum gunde beni gormuwdi😂 sora arakdasimdan insteqrami alub yazmiwdi😍🥰sonra ailelermiz taniwdi🥰😚 bizde 6 ay mesajla konusduk cunki eşim rusiyada yawiyordu zaten beni vatana geldigi zaman gormuwdu😍 6 ay sonra geldi nisan dugun yapdik sora geldik rusiyaya 11 aylik evliyiz

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bizim babalarımız asker arkadasıymıs. Babam daha ortada ben yokken hatta ablam bile yokken yeni evliyken annemle kaynanamı tanıstırmıs. Sonra aile dostu olmuslar. Biz dogmusuz tabi eşim benden 7 yas büyük önce o dogmus annem bebekliğini bilir eşimin. Herneyse babam eşimi cok isterdi kayınbabamda beni istermiş gelin die. Tabi bizim hiç haberimiz yok. 5 sene önce bi kurban bayramı kayınbabamlara ailecek ziyarete gittik ve hikayemiz orada basladı. Birbirimizden hoslandık oysaki ben ona abi diodum nasıl oldu anlamadık 😂😂 1 yıl nişan 4 yıldır da evliyiz. 3 çocugumuz var mutluyuz şükür 🤗iyiki onunla evlenmişim. ❤️❤️

Cnm eşimle severek evlendik 3 yıllık evliyiz 7 yıl arkadaşlık 1 yıl sevgili kaldık😍 esnaf arkadaşıydık ailelerimiz çok karşıydı evlenmemize eşim ailesini ikna etti ama bizimkiler hala sıcak bakmıyordu gel zaman git zaman ailemde tm dedi evlendik elhamdülillah çok güzel Bi evliliğimiz var ve dünyalar tatlısı Bi oğlumuz var❤️

Tüm sayfalar yüklendi.