Eşinizle nasıl tanıştınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GüzelAnne🤰🏻🥰 tarafından oluşturulan Eşinizle nasıl tanıştınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,645 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eşinizle nasıl tanıştınız
Konbuyu başlatan GüzelAnne🤰🏻🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra

...

Moderator
Mod
rank
Eşinizle nasıl tanıştınız nasıl evlendiniz kaç yıllık evlisiniz 💕🥰🤗😍
Görücü usulu ile tanışıp evlendik.19 yıllık evliyiz canım.♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben motorsiklet fuarında tanıştık 1,5 yıllık bi arkadaşlığımız oldu 😅 10 aydır evliyim 9 aylıkta gebeyim iste sen düşün 😂😂
MaşaAllah canım epey hızlıymışsınız😁♥️

...

Moderator
Mod
rank
Sünnet düğününde gördüm aşık oldum yan tarafında ki evi aldık mahalleye taşındık 4 sene platonik sevdim 6 senede kimseden habersiz çıktık sonunda evlendik 6 yıldır evliyiz 11 yaşından beri seviyorum 27 oldum hâlâ seviyorum 🥰 hep derdim seni gözüme kestirdim oğlum 🤣
MaşaAllah canım.Rabbim muhabbetinizi daim etsin♥️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
2015 yılında kız kardeşim rahatsızlandı hastaneye götürdük o ara onun da eniştesi hastalanmış acilde görmüş beni annemle kardeşim hastanede kaldılar ben eve geçtim işte anneme kardeşime falan selam vermiş sohbet etmiş gece geç çıktıkları için eve bırakmış bizde o ara taşınıyorduk yardıma geleyim abla falan demiş onada geldi 😅😅 Sonra arkadaşı da gelmiş dedi eğer kabul edersen haftaya seni istemeye gelecek niyeti ciddi bende tabi işin şakası falan diyorum tamam gelsin dedim haftasonu anne babasını alıp gelmiş bir ay sonra da düğünümüz oldu 6 yıllık evliyiz en büyük destekçim arkadaşım yoldaşım 🥰

Nurşin

Kayıtlı Üye
rank
Biz eşimle Instagram'da tanıştık ben o zaman üniversite okuyordum eşimde Mersin'de görev yapıyordu bana mesaj attı 1ocakta konuşmaya başladık 15sonra Diyarbakır'a geldi görüştük anlaştık sonra o geri döndü Mersin'e annesine söyledi sonra babasına söyledi 8ay sevgili kaldık😍 istemeye geldiler babam vermek istemedi ben istiyordum seviyordum sonra babamda tamam dedi 10 ay nişanlı kaldık 7aylık evliyiz ve 14+3 ta hamileyim Çok şükür iyiki evlendim Eşimle mutluyuz 👩‍❤️‍👨❤️🤗

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İbretlik evlilik hikayemi halka arz ediyorum😂😂
Kızlar 2017 yılında büyüük bir depresyona girdim ama riskliyim yani ya kendime zarar verebiliriim yada çevreme sürekli ağlama halindeyim falan. Birgün yine ataklar bastı bana baktım iş kötüye gidiyor aklıma saçma sapan işler geliyor dedim namaz kılıyım ben 😂 sakinleşmek için şükür namazı falan kıldım ya seccadede vakit geçirmeye çalışıyorum yoksa balkonda vakit geçirecem yani😂 neyse kıldım. Tabi ordada ağlama krizleri falan yapıştım seccadeye 2 saat kafamı kaldırmadan dua ettim neyse sonra arkama yaslandım telefonumda arkada koltukta bildirim geldi neden gelip oynamıyorsun diye oyundan bildirim 😂😂
Girdim oyuna baktım arkadaşlar online onların yanına takıldım bu arkadaşların da bir arkadaşı geldi bende de alman bayrağı var simgelerimde döndü ve ilk olarak kim lan bu alamancı dedi 😂 😂 sonra 3 5 10 kere oyundan oynadık somra 1 kre dedi ki seni çok bekledik ulaşamadık sana falan dedi telefonlarımızı aldık sonra 4 ay arkadaş kaldık. Velhasıl 2019 yılında evlendik 2021 de de oğlumuzu kucağımıza aldık. Ben ona hep derim seccadede duamın bu kadar hızlı kabul olacağını bilseydim vallahide çok para isterdim 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar